Spektrum DXS DSMX pouze vysílač

0 %
(0 hodnocení)

Cenově dostupná 7-kanálová RC souprava Spektrum DXs má univerzální použití pro RC modely letadel, větroňů, vrtulníků i dronů. Podporuje technologii Spektrum Smart, a díky ní Vás informuje o napětí pohonného akumulátoru pomocí pásku LED na vysílači. Aktuálně lze snadno pomocí trimů nastavit reverzy na všech 7 kanálech a dále lze nastavit mód vysílače na 1 až 4. Vysílač je nakonfigurován tak, aby jej bylo možné provozovat s běžnými modely letadel. Upozornění: Nová verze aplikace Spektrum Programmer... Celý popis

Popis

Cenově dostupná 7-kanálová RC souprava Spektrum DXs má univerzální použití pro RC modely letadel, větroňů, vrtulníků i dronů. Podporuje technologii Spektrum Smart, a díky ní Vás informuje o napětí pohonného akumulátoru pomocí pásku LED na vysílači.
Aktuálně lze snadno pomocí trimů nastavit reverzy na všech 7 kanálech a dále lze nastavit mód vysílače na 1 až 4. Vysílač je nakonfigurován tak, aby jej bylo možné provozovat s běžnými modely letadel.
Upozornění: Nová verze aplikace Spektrum Programmer umožňující upravovat či nahrávat nastavení modelu do vysílače bude k dispozici v průběhu října.
Vlastnosti vysílače Spektrum DXs

RC vysílač DXs má celkem 7 kanálů a plyný dodah
Pro použítí s modely letadel či základních vrtulníků není třeba vysílač nijak nastavovat.
Podporuje technologii Spektrum Smart - zobrazuje pomocí pásku LED nabití pohonnéo akumulátoru
Nastavení změnu reverzů či změnu módu vysílače je snadná, není třeba připojení k počítači.
Osvědčená ergonomie vysílače je optimalizována pro pohodlné a přesné držení bez únavy
Možnost instalace doplňkového přijímače SRXL2 pro aktivaci funkce bezdrátového učitele-žáka (přijímač se prodává samostaně).
Aktualizace firmware jsou možné prostřednictvím PC s volitelným programovacím kabelem USB (kabel se prodává samostatně)

Kompatibilita
Vysílač je kompatibilní s pouze přijímači DSMX, není tedy kompatibilní s přijímači DSM2 a Marine.
Snadná změna módu křížových ovladačů RC vysílače
Vysílač je dodáván v módu 2 (plyn na levé ruce). Změna módu vysílače je jednoduchá, pomocí trimů a LED diod na vysílače určíte typ módu (můžete si zvolit z módu 1, 2, 3 nebo 4). Poté sundáte zadní víko a pomocí povolením / utažením příslušných šroubů mechanicky změníte mód.
Osvědčená modulace Spektrum DSMX
Vysílač DXS využívá pokročilou technologii Spektrum DSMX 2,4 GHz. Přenos signálu DSMX probíhá v rozprostřeném spektru, rozprostřeného přímou modulací pseudonáhodné posloupnosti, který je vysoce odolný proti rušení. Každý vysílač má jiný výběr kanálů a jinou pseudonáhodnou posloupnost. Systém DSMX tedy nabízí vynikající spojení mezi Vaším vysílačem a modelem.
Vynikající ergonomie vysílače
Rozložení hmotnosti, umístění a pozice přepínačů a umístění trimů byly optimalizovány pro pohodlné ovládání a držení vysílače. Součástí je integrovaná rukojeť a třmen na popruh vysílače.
Měření napětí pohonného akumulátoru
Vysílač má na přední straně skříně pod indikátorem napětí baterie vysílače 4 LED, které vás mohou aktuálně informovat o stavu letové baterie. Aby mohla být tato funkce přístupná, je potřeba použít přijímač a regulátor kompatibilní se systémem Smart. Čtyři zelené LED diody svítí, když je letová baterie plně nabitá, 3 indikují napětí mezi polovinou a úplným nabitím, 2 napůl nabitou baterii a jedna LED. Pokud je baterie téměř vybitá, vysílač při této situaci rovněž vydává varovný tón.
spektrum_dxs_mod1
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Spektrum
Hmotnost 1060 g
Provedení pákové
Počet kanálů 7 kanálů