Obsah balení - Vysílač Spektrum iX14 - LiIon baterie vysílače 10500 mAh (nainstalována) - Pěnový přepravní kufr - Popruh s logem iX14 - Magnetický adaptér USB-C - Kabel magnetického adaptéru USB - Rychlý návod - Obtiskový list iX14 - Návod k použití v češtině - Manuál EN - Manuál DE - Manuál FR - Manuál IT Charakteristika Spektrum™ iX14 je inteligentní 14-kanálový vysílač s barevným 4,5" dotykovým displejem s rozhraním Android s češtinou! Připojení WiFi, aplikace Spektrum AirWare™.... Celý popis

Koupit za 25 364 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Obsah balení

- Vysílač Spektrum iX14

- LiIon baterie vysílače 10500 mAh (nainstalována)

- Pěnový přepravní kufr

- Popruh s logem iX14

- Magnetický adaptér USB-C

- Kabel magnetického adaptéru USB

- Rychlý návod

- Obtiskový list iX14

- Návod k použití v češtině

- Manuál EN

- Manuál DE

- Manuál FR

- Manuál IT

Charakteristika

Spektrum™ iX14 je inteligentní 14-kanálový vysílač s barevným 4,5" dotykovým displejem s rozhraním Android s češtinou! Připojení WiFi, aplikace Spektrum AirWare™. Může se připojit k zařízení Bluetooth, integrovaný micro USB, lze nabíjet interní Li-Ion baterii a připojit se k PC.

Nejnovější v řadě inteligentních vysílačů Spektrum™ iX je 14-kanálový iX14, který nabízí řadu výkonných funkcí pro středně pokročilé i náročné piloty, kteří vyžadují pokročilou programovatelnost a schopnosti létat s vysoce výkonnými RC modely letadel. Nabízí 14 kanálů a zahrnuje mnoho nejnovějších vylepšení Spektrum v oblasti konektivity, programovatelnosti a ergonomie. Díky rychlému rozhraní Android, kompatibilitě Smart Technology, přesným křížovým ovladačům s Hallovými senzory, pokračuje iX14 v inovacích a posiluje její pozici na špici leteckých RC technologií.

Technologie Smart - více důvěry, více informací

Technologie Spektrum™ Smart je komplexní informační a servisní systém, komunikující mezi komponenty s označením Spektrum SMART. Vznikl za účelem jednoduššího uživatelského komfortu a současně maximálního toku informací, jejichž účelem je nabídnout okamžité údaje o stavu důležitých součástí elektroniky vašeho modelu. K tomuto účelu byly vyrobeny Smart přijímače, regulátory, baterie i nabíječe a vysílače, které vybaveny menu Spektrum AirWare™, komunikují prostřednictvím telemetrie s komponenty systému Smart. A to bez dalších telemetrických senzorů, takže můžete mít přehled o stavu baterie, teplotě, proudu a otáčkách a to díky konektoru IC3/IC5 s datovým kabelem. Elektronika vašeho modelu s vámi bude komunikovat, a vy díky tomu můžete zajistit co nejvyšší účinnost a výkonnost pohonu vašeho modelu. Sdělené údaje o stavu všech podstatných součástech zvyšuje vaši důvěru v jejich stav a činí celý systém přehlednější.

Přenos dat pouze po jednom vodiči

Technologie SMART umožňuje přenos telemetrických dat pomocí jednoho vodiče v inovativních konektorech IC3 a IC5. Nové konektory IC5 mají moderní konstrukci s důrazem na bezpečnost a jednoduchost.

Klíčové funkce vysílače Spektrum iX14

- Křížové ovladače s Hallovými sondami uloženy v kuličkových ložiscích

- Rychlé rozhraní dotykové obrazovky se systémem Android

- Plně barevný, snadno čitelný displej

- Kompatibilní s technologií Smart ihned po vybalení

- Obsahuje nejnovější upgrady Smart dashboard

- Vynikající ergonomie pro hodiny pohodlného nastavení a létání

- Obsahuje bezkontaktní, přesné křížové ovladače

- Funkce převodu řeči na text prostřednictvím kabelových náhlavních souprav

- Port USB-C umožňuje nabíjení 10500mAh 1S lithium-iontové baterie vysílače pomocí přiloženého magnetického kabelu USB a magnetického adaptéru USB-C

- Interní paměť pro modelů

- Programování pro letadla, vrtulníky, kluzáky a multirotor

- Uživatelsky nastavitelný mód (1, 2, 3 nebo 4)

- Uživatelsky nastavitelné přiřazení spínačů s dotykovým displejem

- Volitelné přiřazení přepínačů

- Dvě antény pro zajištění všesměrového vysílání.

Dotykový displej s rozhraním Android

Plnobarevný 4,5" displej se snadno čitelným rozhraní dotykové obrazovky iX14, poskytuje informace v ostrých, jasných detailech a umožňuje provádět přesné změny nastavení pouhým „klepnutím“. Studený start (z OFF) za méně než 90 sekund a probuzení ze spánku za pouhých 10 sekund. Protože se jedná o plně funkční rozhraní Android, bude fungovat s neustále se vyvíjejícím seznamem aplikací z obchodu Google Play.

Připojení Bluetooth, Wi-Fi a USB

Díky funkcím Bluetooth, Wi-Fi, USB a rozpoznávání hlasu, může iX14 růst a adaptovat se v rychle se rozvíjejícím světě Smart Technologií. Forward Programming vám umožňuje konfigurovat SMART přijímače a související produkty bezdrátově z vysílače. Upozornění na aktualizaci aplikace Spektrum™ AirWare™ jsou automatické, navíc si můžete stáhnout nastavení modelu a přidat aplikace třetích stran. Port USB-C vám umožňuje nabíjet interní Li-Ion baterii pomocí přiloženého magnetického kabelu USB a adaptéru USB-C nebo jakéhokoli kabelu USB na USB-C. Lze jej také použít k připojení simulátoru, rozpoznání doplňkových zařízení a poskytnutí pohodlného propojení s vaším PC nebo notebookem.

KOMPATIBILNÍ TECHNOLOGIE SMART

iX14 je dokonalým nástrojem pro udržováníí vašeho drahého modelu letadla a vybavení ve špičkovém stavu díky přístupu k údajům v reálném čase, jako je napětí baterie, teplota motoru a další. Vysílač je kompatibilní s instalacemi, využívajícími přijímače a senzory s možností telemetrie a jeho kompatibilními zařízeními s telemetrií SMART. To znamená, že podporuje inovativní telemetrii baterií Spektrum SMART a regulátorů s přijímači Spektrum™ SMART.

Přesné křížové ovladače s Hallovými sondami

Křížové ovladače vysílače iX14 jsou vybaveny bezkontaktními Hallovými sondami, které nabízejí vysokou přesnost, nenáročnou údržbu. Komfortní nastavení chodu a tuhosti pák, lze provést pohodlně z přední části vysílače.

Převod řeči na text a hlášení

Funkce převodu řeči na text prostřednictvím kabelových náhlavních souprav, vám umožní vytvářet a nastavovat vlastní telemetrická varování, zprávy a další, prostřednictvím software pro rozpoznávání hlasu vysílače iX14.

Přirozená ergonomie

Rozložení hmotnosti a ergonomie vysílače Spektrum iX14 byly optimalizovány tak, aby vyhověly široké škále pilotů. Výsledkem je pocit rovnováhy, pohodlí a funkčnosti, který dokonale doplňuje rychlost a přesnost technologie DSMX®.

250 modelů v paměti

Přímo do vysílače iX14 můžete uložit 250 modelů – a ještě více do interní paměti nebo na SD kartu. Obrovská kapacita palubní paměti modelu iX14 znamená, že celý váš letový park lze pohodlně uložit do jednohovysílače. A díky zabezpečení technologie Spektrum Model Match Technology se nemusíte obávat náhodné záměny modelu se špatným nastavením. Jednoduše si vyberte model, se kterým chcete létat, zapněte letadlo a nechte své Spektrum iX14 udělat zbytek.

Klíčové ergonomické vlastnosti iX14:

- Pohodlné, protiskluzové gumové rukojeti

- Bezkontaktní přesné Hallovy senzory

- Nastavitelná délka a rozsah chodu pák

- Uživatelsky nastavitelné konfigurace módů (1, 2, 3 nebo 4)

- Uživatelsky nastavitelné přiřazení spínačů a zapínání a vypínání tlačítkem

- Nejmodernější technologie dotykové obrazovky
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Spektrum
Provedení pákové
Počet kanálů 14 kanálů