Novinka roku 2021, 10-kanálový vysílač Spektrum NX10 DSMX s nejnovějšími trendy a technologiemi. Barevný podsvícený displej, LiIon baterie, kompatibilita Smart Technologie, port USB, možnost připojení WiFi pro registraci, aktualizaci vysílače a stahování modelů. Kompatibilní s technologií Spektrum SMART Spektrum s hrdostí představuje nejnovější řadu leteckých vysílačů řady NX: NX6, NX8 a NX10 s technologií Spektrum. Vysílače jsou vybaveny nejen těmi nejnovějšími inovacemi Spektrum RC a novými funkcemi... Celý popis

Koupit za 15 579 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Novinka roku 2021, 10-kanálový vysílač Spektrum NX10 DSMX s nejnovějšími trendy a technologiemi. Barevný podsvícený displej, LiIon baterie, kompatibilita Smart Technologie, port USB, možnost připojení WiFi pro registraci, aktualizaci vysílače a stahování modelů.

Kompatibilní s technologií Spektrum SMART
Spektrum s hrdostí představuje nejnovější řadu leteckých vysílačů řady NX: NX6, NX8 a NX10 s technologií Spektrum. Vysílače jsou vybaveny nejen těmi nejnovějšími inovacemi Spektrum RC a novými funkcemi ale i možnostmi, které vám umožní využívat novou generaci příslušenství Spektrum SMART. Vysílač Spektrum NX10 2,4 GHz DSMX® je již z výroby kompatibilní s technologií Smart Technology. NX10 je proto připraven poskytnout vám výhody nejmodernějšího připojení a telemetrie - stačí použít ve vašem modelu baterii Spektrum Smart a regulátor Smart Avian™.

NX10 a Wi-Fi nebo Mikro USB připojení
Připojení vysílače NX10 k Wi-Fi znamená skvělou možnost provést registraci produktu přímo z vysílače a co víc, budete moci okamžitě stáhnout aktualizace firmwaru. Jedná se o moderní uživatelský produkt s funkcemi, které mají špičková rádia Spektrum iX Series! Port mikro USB umožňuje nabíjet interní LiIon baterii běžným kabelem USB - Micro USB. Lze jej také použít k rozpoznání příslušenství a poskytnout pohodlné propojení s vaším PC nebo notebookem. Připojte vysílač NX10 k počítači a můžete ovládat většinu simulátorů, včetně Real Flight RC. NX10 má na zadní straně umístěny porty pro sluchátka, datový (crossfire), mikro USB a na spodní straně skříně je port pro paměťovou kartu.

Programování pro letadla, vrtulníky, multikoptéry a větroně
Kromě rozsáhlých možností programování pro letadla a vrtulníky, obsahuje NX10 impozantní seznam funkcí programování taky pro multikoptéry a větroně. Režimy letu, volba typu křídla a ocasních ploch, volné i přednastavené mixy, intuitivní jednoduché programovací rozhraní pomocí rolovacího tlačítka, umožňuje všechny tyto funkce snadno editovat a používat. Systém Spektrum patří od začátku provozu v pásmu 2,4GHz mezi světovou špičku. Vysoká míra bezpečnosti provozu RC soupravy je zajištěna díky spolehlivému systému Spektrum DSMX. Obousměrná komunikace s plným dosahem telemetrie spolu se špičkovými funkcemi a intuitivnímu a přívětivému programování je skvělou volbou pro ovládání vašich modelů.

Bezdrátový učitel - žák
Vysílač Spektrum NX10 využívá revoluční bezdrátový přenos pomocí aplikace Wireless Trainer v menu vysílače. Tato technologie přináší větší možnosti než přenos kabelem, především je zde možnost pracovat s více žáky, aniž by bylo nutné opětovné párování, propojování či nastavování. Pro zprovoznění bezdrátové funkce Učitel-žák Vám postačuje pouze napárovat jiný či jiné žákovské vysílače Spektrum DSMX k vysílači NX10. Ten tak přijímá signál od vysílače žáka, který pak vysílá do modelu.

Vlastnosti NX10

Hlasový výstup v češtině, Menu vysílače v angličtině
Podsvícený, 3,2" barevný displej s vysokým rozlišením
Hallovy sondy na křížových ovladačích
Připojení Wi-Fi pro snadnou registraci produktu, stahování modelů a aktualizace firmwaru
Kompatibilita technologie SMART ihned po vybalení
Součástí dodávky je lithium-iontová vysílačová baterie 3,7V 6000mAh 3P 1S
Integrovaný sériový port pro podporu modulů třetích stran
USB port pro nabíjení a přenos dat a pro použití se simulátory s podporou USB (včetně RealFlight® RC)
Skládací anténa pro lepší přepravu
Diverzitní integrovaná anténa
Ergonomicky tvarovaný vysílač s pohodlnými pryžovými úchyty
Interní paměť pro 250 modelů, rozšiřitelné pomocí SD karty
Programování pro letadla, vrtulníky, drony a větroně
14 programovatelných mixů, 10 různých letových režimů
Snadno použitelný software AirWare, který je využit u dražších vysílačů
Pokročilá DSMX® technologie
Slot pro kartu mikro SD, sluchátka, mikro USB a datový port

Hlášení v českém jazyce, volba modelů BNF
V menu vysílače jednoduše nastavíte zvukové hlášení v českém jazyce volbou v System setup. Navíc můžete snadno stáhnout nastavení pro modely E-flite, ve verzích BNF. Po registraci vysílače a stažení nejnovější verze firmware budete mít v na interní SD kartě kompletní seznam modelů BNF, ze kterého si můžete vybrat libovolný z modelů, do Model select.

Technologie SMART
Vysílač Spektrum™ NX10 je připraven vám nabídnout výhody nejmodernější konektivity ihned po vybalení tím, že podporuje inovativní telemetrii Spektrum™ prostřebnictvím přijímače, baterie a regulátoru Spektrum™ Smart. Technologie Smart zajišťuje, aby elektronika vašeho modelu zajišťovala maximální efektivitu a výkony. Nabízí přehled o stavu každé z komponent, zvyšuje vaši důvěru v pohonný systém.

Barevný 3.2" podsvícený displej
Pohyb v nabídkách a prohlížení telemetrických dat usnadňuje velký, 3,2 "podsvícený barevný displej vysílače NX10, který zobrazuje vysoké detaily s rozlišením 320 x 240. Obrazovka displeje vám také umožňuje vybrat si z více barevných palet nebo si vytvořit vlastní.

Osvědčená modulace Spektrum DSMX
Vysílač NX10 využívá pokročilou technologii Spektrum DSMX 2,4 GHz. Přenos signálu DSMX probíhá v rozprostřeném spektru, rozprostřeného přímou modulací pseudonáhodné posloupnosti, který je vysoce odolný proti rušení. Každý vysílač má jiný výběr kanálů a jinou pseudonáhodnou posloupnost. Systém DSMX tedy nabízí vynikající spojení mezi Vaším vysílačem a modelem.

Připojení Wi-Fi a USB
Po připojení k Wi-Fi můžete registraci produktu dokončit přímo z vysílače a následně si stáhnout aktualizaci firmware. Slot mikro USB umožňuje nabíjet napájecí interní LiIon baterii vysílače běžným kabelem USB-Micro USB. Lze jej také použít k propojení s vaším PC nebo notebookem a ovládat většinu simulátorů, včetně RealFlight® RC Flight Simulator (Aktuálně kompatibilní pouze s RF8 a RF9).

Hlasové výstražné hlášení
Díky hlasovým upozorněním vám NX10 umožní mít přehled o důležitých funkcích, aniž byste odtrhli oči od svého modelu letadla. Upozornění lze je nastavit pro výběr letového režimu nebo pro hlášení telemetrických informací. Pokud se spustí alarm, nebudete se muset dívat na displej vysílače - NX10 vám to řekne. Konektor pro sluchátka vám umožní sledovat hlasová upozornění, aniž byste obtěžovali ostatní piloty.

Snadné programování
NX10 nabízí 14 programovatelných mixů a10 různých letových režimů. Navigaci v programových nabídkách usnadňuje velký 3,2 "barevný displej vysílače, rolovací kolečko a tlačítka Clear, Back a Function. V seznamu funkčního menu je obsaženo menu Telemetry Ticker Tape pro sledování telemetrických dat v reálném čase a menu "My List", ve kterém budete mít rychlý přístup k položkám nabídky které si vyberete a budou uspořádané tak, jak si je nastavíte. Proto budete mít rychlý a přehledný přístup k funkcím, které používáte nejvíce!

Hotová nastavení modelů
NX10 si může stáhnout hotová nastavení pro modely letadel BNF®, které obsahují hotové požadované přiřazení přepínačů, velikosti výchylek, křivky, mixy a další, jsou již uloženy ve vysílači NX10. Můžete také zjednodušit proces vytváření nových nastavení pomocí již hotové šablony ( Template) a její případnou úpravou.

Vynikající ergonomie vysílače
Rozložení hmotnosti, umístění a pozice přepínačů a umístění trimů byly optimalizovány pro pohodlné ovládání a držení vysílače. Gumové rukojeti usnadňují bezpečné držení, anténa se pohodlně sklopí dopředu pro kompaktní skladování a přepravu. Náhodnému zapnutí či vypnutí vysílače NX10 je jištěno částečným blokováním tlačítka napájení.

LiIon baterie vysílače a nabíjení
Vysílač NX10 obsahuje lithium-iontovou baterii 3,7V s kapacitou 6000mAh a kabel USB. Vysílač můžete nabíjet přes jakýkoliv USB zdroj. Pro rychlé a bezpečné nabíjení doporučujeme Síťový univerzální USB adaptér.

SOFTWARE SPEKTRUM ™ AIRWARE ™
Vysílač NX10 má exkluzivní programovací software Spektrum™ AirWare™, které by běžný pilot mohl chtít, ale pro jejich použití přitom nemusí být odborníkem. Nabízí například programování typu Enhanced Wing Type, které automaticky konfiguruje potřebné kombinace, aktivní gyro a Governor Trim pro jemné doladění otáček rotoru a zisku gyra během letu. Dále elektronický E-Ring pro automatické omezení pohybu serva, pokud by mělo dojít k překročení dráhy serva kombinací limitů cykliky.

System setup

Výběr modelu - až 250 modelů v paměti
Typ modelu - letadla, vrtulníky, větroně a drony
Jméno modelu - 20 znaků
Typ letadla
Nastavení letového módu
Nastavení hlášení letového módu
Nastavení a přiřazení kanálů
Nastavení trimů - změňte velikost kroku
Možnosti nastavení modelu jako mazání, kopírování, reset, atd.
Nastavení varovných hlášení
Nastavení telemetrie - auto-Config, Alarm
Kontrola při zapnutí vysílače - nastavení
Nastavení modulace a rámcové rychlosti
Párování modelu s vysílačem
Sériový port pro externí zařízení s digitálním komunikačním protokolem
Nastavení Učitel - žák, s kabelem, bezdrátově, menu pro piloty FPV
Centrum nastavení tónů a zvukových hlášení
Systémová nastavení jména, typu baterie, módu a dalších
Nastavení Wi-Fi
Nastavení USB
Menu pro SD kartu

Funkční menu

Servo setup - reverz, subtrim, dráha a rchlost serva atd.
14 programovatelných mixů
Přednastavené mixy pro letadla, vrtulníky, větroně
Test dosahu
Časovač
Test zkráceného dosahu
Časovač, nastavení parametrů
Telemetrie - Auto-Config, volba a nastavení
Forward Programming - pro kompatibilní přijímače
Zvukové události - přiřazení zvuku přepínačům, telemetrii, změně události atd.
Setup VTX - nastavení výkonu a frekvence video vysílače
Panel funkcípro rychlý přístup k vybraným položkám nabídky, které se často používají
Párování z funkčního menu
Nabídka Start Trainer pro změnu učitel - žák
Vstup do Systémové nabídky
Monitor - přehled aktivních kanálů s kontrolou pohybu jednotlivých funkcí

Možnosti nastavení Acro (AIRPLANE)
Typ křídla

Flaperon
Dual Aileron
1 Aileron 1 Flap
1 Aileron 2 Flap
2 Ailerons 1 Flap
2 Ailerons 2 Flap
Elevon A
Elevon B
4 Aileron

Typ ocasních ploch

V-Tail A
V-Tail B
Dual Elevator
Dual Rudder
Dual Rudder/Elevator
Taileron
Taileron B
Taileron + 2 Rudders
Taileron B + 2 Rudders

Možnosti nastavení Větroň (SAILPLANE)
Typ křídla

1 Servo
2 Aileron
2 Aileron 1 Flap
2 Aileron 2 Flap
4 Aileron 2 Flap

Typ ocasních ploch (Tail)

Normal
V-Tail A
V-Tail B

Přiřazení motoru

Nepřiřazen
Přiřazen volitelně přepínači

Možnosti nastavení pro různé typy modelů jsou obsáhlé, zde je pouze krátký výčet několika základních funkcí, lze doporučit nahlédnutí do manuálu, který je v záložce Podpora.RC vysílač NX10 s nainstalovanou LiIon baterií 3.7V 6000mAh, popruh vysílače Spektrum, imbus klíč, kabel USB - mikro USB, arch samolepek Spektrum NX10, návod v češtině, manuál EN, DE, FR, IT.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Spektrum
Provedení pákové
Počet kanálů 10 kanálů