Spektrum NX8 DSMX pouze vysílač

0 %
(0 hodnocení)

Charakteristika Novinka roku 2020, vysílač Spektrum NX8 DSMX s nejnovějšími trendy. Nová řada NX je charakteristická barevným podsvíceným displejem, LiIon baterií, kompatibilitou Smart Technologie, portem USB a možností připojení WiFi pro registraci, aktualizaci vysílače a stahování modelů. Kompatibilní s technologií Spektrum SMART Spektrum s hrdostí představuje nejnovější řadu leteckých vysílačů řady NX: NX6, NX8 a NX10 s technologií Spektrum. Vysílače jsou vybaveny nejen těmi nejnovějšími inovacemi... Celý popis

Popis

Charakteristika
Novinka roku 2020, vysílač Spektrum NX8 DSMX s nejnovějšími trendy. Nová řada NX je charakteristická barevným podsvíceným displejem, LiIon baterií, kompatibilitou Smart Technologie, portem USB a možností připojení WiFi pro registraci, aktualizaci vysílače a stahování modelů.
Kompatibilní s technologií Spektrum SMART
Spektrum s hrdostí představuje nejnovější řadu leteckých vysílačů řady NX: NX6, NX8 a NX10 s technologií Spektrum. Vysílače jsou vybaveny nejen těmi nejnovějšími inovacemi Spektrum RC a novými funkcemi ale i možnostmi, které vám umožní využívat novou generaci příslušenství Spektrum SMART. Vysílač Spektrum NX8 2,4 GHz DSMX® je již z výroby kompatibilní s technologií Smart Technology. NX8 je proto připraven poskytnout vám výhody nejmodernějšího připojení a telemetrie - stačí použít ve vašem modelu baterii Spektrum Smart a regulátor Smart Avian™.
NX8 a Wi-Fi nebo Mikro USB připojení
Připojení vysílače NX8 k Wi-Fi znamená skvělou možnost provést registraci produktu přímo z vysílače a co víc, budete moci okamžitě stáhnout aktualizace firmwaru. Jedná se o moderní uživatelský produkt s funkcemi, které mají špičková rádia Spektrum iX Series! Port mikro USB umožňuje nabíjet interní LiIon baterii běžným kabelem USB - Micro USB. Lze jej také použít k rozpoznání příslušenství a poskytnout pohodlné propojení s vaším PC nebo notebookem. Připojte vysílač NX8 k počítači a můžete ovládat většinu simulátorů, včetně RealFlight RC. NX8 má na zadní straně umístěny porty pro sluchátka, datový (crossfire), mikro USB a na spodní straně skříně je port pro paměťovou kartu.
Programování pro letadla, vrtulníky, multikoptéry a větroně
Kromě rozsáhlých možností programování pro letadla a vrtulníky, obsahuje NX8 impozantní seznam funkcí programování taky pro multikoptéry a větroně. Režimy letu, volba typu křídla a ocasních ploch, Volné i přednastavené mixy. Intuitivní jednoduché programovací rozhraní pomocí rolovacího tlačítka, umožňuje všechny tyto funkce snadno editovat a používat.
Vlastnosti NX8

Hlasový výstup v češtině, Menu vysílače v angličtině
Podsvícený, 3,2" barevný displej s vysokým rozlišením
Připojení Wi-Fi pro snadnou registraci produktu, stahování modelů a aktualizace firmwaru
Kompatibilita technologie SMART ihned po vybalení
Součástí dodávky je lithium-iontová vysílačová baterie 3,7V 2 000mAh 1S
Integrovaný sériový port pro podporu modulů třetích stran
USB port pro nabíjení a přenos dat a pro použití se simulátory s podporou USB (včetně RealFlight® RC)
Skládací anténa
Diverzitní integrovaná anténa
Ergonomicky tvarovaný vysílač s pohodlnými pryžovými úchyty
Interní paměť pro 250 modelů, rozšiřitelné pomocí SD karty
Programování pro letadla, vrtulníky a větroně
10 programovatelných mixů, 2 sekvencery a až 10 různých režimů letu
Snadno použitelný software AirWare, který je využit u dražších vysílačů
Pokročilá DSMX® technologie
Slot pro kartu mikro SD, sluchátka, mikro USB a datový port

Technologie SMART
Vysílač Spektrum™ NX8 je připraven vám nabídnout výhody nejmodernější konektivity ihned po vybalení tím, že podporuje inovativní telemetrii Spektrum™ prostřebnictvím přijímače, baterie a regulátoru Spektrum™ Smart. Technologie Smart zajišťuje, aby elektronika vašeho modelu zajišťovala maximální efektivitu a výkony. Nabízí přehled o stavu každé z komponent, zvyšuje vaši důvěru v pohonný systém.
Hlášení v českém jazyce, výběr modelů BNF
V menu vysílače jednoduše nastavíte zvukové hlášení v českém jazyce volbou v System setup. Navíc můžete snadno stáhnout nastavení pro modely E-flite, ve verzích BNF. Po registraci vysílače a stažení nejnovější verze firmware budete mít v na interní SD kartě kompletní seznam modelů BNF, ze kterého si můžete vybrat libovolný z modelů, do Model select.
Barevný 3.2" podsvícený displej
Pohyb v nabídkách a prohlížení telemetrických dat usnadňuje velký, 3,2 "podsvícený barevný displej vysílače NX8, který zobrazuje vysoké detaily s rozlišením 320 x 240. Obrazovka displeje vám také umožňuje vybrat si z více barevných palet nebo si vytvořit vlastní.
Osvědčená modulace Spektrum DSMX
Vysílač NX8 využívá pokročilou technologii Spektrum DSMX 2,4 GHz. Přenos signálu DSMX probíhá v rozprostřeném spektru, rozprostřeného přímou modulací pseudonáhodné posloupnosti, který je vysoce odolný proti rušení. Každý vysílač má jiný výběr kanálů a jinou pseudonáhodnou posloupnost. Systém DSMX tedy nabízí vynikající spojení mezi Vaším vysílačem a modelem.
Připojení Wi-Fi a USB
Po připojení k Wi-Fi můžete registraci produktu dokončit přímo z vysílače a následně si stáhnout aktualizaci firmware. Slot mikro USB umožňuje nabíjet napájecí interní LiIon baterii vysílače běžným kabelem USB-Micro USB. Lze jej také použít k propojení s vaším PC nebo notebookem a ovládat většinu simulátorů, včetně RealFlight® RC Flight Simulator (Aktuálně kompatibilní pouze s RF8 a RF9).
Hlasové výstražné hlášení
Díky hlasovým upozorněním vám NX8 umožní mít přehled o důležitých funkcích, aniž byste odtrhli oči od svého modelu letadla. Upozornění lze je nastavit pro výběr letového režimu nebo pro hlášení telemetrických informací. Pokud se spustí alarm, nebudete se muset dívat na displej vysílače - NX8 vám to řekne. Konektor pro sluchátka vám umožní sledovat hlasová upozornění, aniž byste obtěžovali ostatní piloty.
Snadné programování
NX8 nabízí 10 programovatelných mixů, 2 sekvencery a až 10 různých letových režimů. Navigaci v programových nabídkách usnadňuje velký 3,2 "barevný displej vysílače, rolovací kolečko a tlačítka Clear, Back a Function. V seznamu funkčního menu je obsaženo menu Telemetry Ticker Tape pro sledování telemetrických dat v reálném čase a menu "My List", ve kterém budete mít rychlý přístup k položkám nabídky které si vyberete a budou uspořádané tak, jak si je nastavíte. Proto budete mít rychlý a přehledný přístup k funkcím, které používáte nejvíce!
Hotová nastavení modelů
NX8 si může stáhnout hotová nastavení pro modely letadel BNF®, které obsahují hotové požadované přiřazení přepínačů, velikosti výchylek, křivky, mixy a další, jsou již uloženy ve vysílači NX8. Můžete také zjednodušit proces vytváření nových nastavení pomocí již hotové šablony ( Template) a její případnou úpravou.
Bezdrátový učitel - žák
Vysílač Spektrum NX8 využívá revoluční bezdrátový přenos pomocí aplikace Wireless Trainer v menu vysílače. Tato technologie přináší větší možnosti než přenos kabelem, především je zde možnost pracovat s více žáky, aniž by bylo nutné opětovné párování, propojování či nastavování. Pro zprovoznění bezdrátové funkce Učitel-žák Vám postačuje pouze napárovat jiný či jiné žákovské vysílače Spektrum DSMX k vysílači NX8. Ten tak přijímá signál od vysílače žáka, který pak vysílá do modelu.
LiIon baterie vysílače a nabíjení
Vysílač NX8 obsahuje lithium-iontovou baterii 3,7V s kapacitou 2000mAh 1S a kabel USB. Vysílač můžete nabíjet přes jakýkoliv USB zdroj. Pro rychlé a bezpečné nabíjení doporučujeme Síťový univerzální USB adaptér.
Vybavení firmware pro letadla, větroně, vrtulníky i drony je poměrně obsáhlé a zahrnuje vše podstatné od pojmenování modelu, přiřazení kanálů, reverz, subtrim, rozsah dráhy serv, expa, dvojí výchylky přes mixy, přiřazení přepínačů, letové režimy, varovná hlášení až po telemetrické funkce, nastavení zvuků, nastavení aktualizací a zálohy na externí média a podporu nejnovějších technologií jako SMART či Forward programming.
Možnosti programování základních funkcí:

10 volných programovatelných mixů
Dále přednastené mixy cyklika do plynu, (Cyclic to Throttle HELI)
Deska cykliky Swashplate (HELI)
Výškovka do klapek (Elevator to Flap ACRO)
Křidélka do směrovky (Aileron to Rudder ACRO)
Směrovka do křidélek (Rudder to Aileron/Elevator ACRO)
Křidélka do směrovky (Aileron to Rudder SAIL)
Křidélka do klapek(Aileron to Flap SAIL)
Výškovka do klapek (Elevator to Flap SAIL)
Klapky do výškovky (Flap to Elevator SAIL)

Typ křídla letadla

Normal
Flaperon
Dual Aileron
1 Aileron 1 Flap
1 Aileron 2 Flap
2 Ailerons 1 Flap
2 Ailerons 2 Flap
Elevon A
Elevon B

Typ ocasních ploch letadla

Normal
V-Tail A
V-Tail B
Dual Elevator
Dual Rudder
Dual Rudder/Elevator
Taileron A
Taileron B

Typ desky cykliky Heli

Normal
3 serva 120°
3 serva 135°
3 serva 140°
3 serva 90°
4 serva 90°
2 serva 180°

Typ křídla větroně

1 servo
2 křidélka
Křidélka do směrovky
2 křidélka, 1 klapky
2 křidélka, 2 klapky
4 křidélka, 2 klapky

Použití
Letadla, vrtulníky, větroně, drony

Provedení
Pákové

Pásmo
2,4 GHz

Modulace
Spektrum DSMX

Počet kanálů
8 kanálů

Mód
Volitelný 1, 2, 3 a 4

Napájení
LiIon 1S 2000mAh

Počet modelů v paměti
250 modelů

Programovací funkce
Acro, Glid, Heli, Multi

Rámcová rychlost
11/22 ms

Rozlišení
2048

Dosah
Plný

Hlasový výstup
Ano

Telemetrie
Ano

Slot na SD kartu
Ano

Učitel - žák
Bezdrátový

Wifi připojení
Ano

USB připojení
Mikro USB

Dislej
Podsvícený, 3,2 "barevný s vysokým rozlišením

Obsah balení
RC vysílač NX8 s nainstalovanou LiIon baterií 3.7V 2000mAh, popruh na krk, imbus klíč, kabel USB - mikro USB. Návod CZ a manuál EN, DE, FR, IT.
Představení vysílačů Spektrum NX
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Spektrum
Hmotnost 1650 g
Provedení pákové
Počet kanálů 8 kanálů

Podobné produkty