Ochranné sklo s privátním filtrem, které bezchybně nalepí i ten největší nešika. SPIGEN GLAS.tR EZ FIT 2pack Privacy Méně času, dokonale jednoduchá aplikace skla, které bude zaručeně rovně. A bez bublin. To je nejnovější EZ FIT, který je dodáván s inovativním montážním rámečkem navrženým tak, aby eliminoval čas zbytečný k dosažení správného vyrovnání skla. Jednoduše umístěte rámeček přes telefon, stiskněte střed a sledujte, jak sklo přilne na displej. Chraňte obrazovku tvrdostí 9H s nejnovější... Celý popis

Koupit za 499 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Ochranné sklo s privátním filtrem, které bezchybně nalepí i ten největší nešika.
SPIGEN GLAS.tR EZ FIT 2pack Privacy

Méně času, dokonale jednoduchá aplikace skla, které bude zaručeně rovně. A bez bublin. To je nejnovější EZ FIT, který je dodáván s inovativním montážním rámečkem navrženým tak, aby eliminoval čas zbytečný k dosažení správného vyrovnání skla. Jednoduše umístěte rámeček přes telefon, stiskněte střed a sledujte, jak sklo přilne na displej. Chraňte obrazovku tvrdostí 9H s nejnovější a nejjednodušší technologií montáže.
Sklo bylo pokryto oleofobní a hydrofobní vrstvou, která zabraňuje zanechávání otisků prstů nebo jiných nečistot na obrazovce. Je křišťálově čisté a dokonale vykresluje zobrazené barvy. Neovlivňuje ani citlivost dotyku a vyznačuje se výjimečnou hladkostí, díky níž je vedení prstu po obrazovce potěšením.
Jeho další funkcí je ochrana soukromí - sklo blokuje světlo vyzařované displejem pod určitým úhlem, čímž dosahuje podobného efektu jako displej bankomatu. Sklo je tak určeno jak k ochraně obrazovky před poškrábáním tak k ochraně Vašeho soukromí.
Vlastnosti ochranného skla SPIGEN

Dokonale jednoduchý rámeček pro dokonalou instalaci, který umožňuje umístit sklo dokonale na střed
Prémiová trvanlivost tvrzeného skla s tvrdostí 9H a tloušťkou pouze 0,3mm
Skla jsou kompatibilní se všemi pouzdry Spigen (** Poznámka: Není kompatibilní se Spigen Thin Fit 360 / Ultra Hybrid 360 a podobnými 360° kryty)
Oleofobní povlak pro každodenní odolnost proti otiskům prstů
Ochrana soukromí díky privátnímu filtru
Frézované 2,5D hrany příjemné na dotek

Obsah balení:
2x Ochranné sklo s instalačním rámečkem2x aplikační sada1x stěrka
Proč používat skla s instalačním rámečkem SPIGEN? Video nám odpoví:

Video návod na lepení skla s montážním rámečkem SPIGEN GLAS.tR:
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Spigen
Tloušťka skla 0,20 mm
Značka telefonu iPhone

Podobné produkty