Hlavní vlastnosti produktu Kartáč na nádobí SPOKAR HOME má kvalitní polyesterová vlákna, které Vám pomohou při mytí odolné a zaschlé špíny z nádobí. Praktický také na čištění sklenic a hůře omyvatelného nádobí. V přední části hlavy štětce jsou vlákna tužší, s nejodolnějšími nečistotami a připáleninami si poradí škrabka na konci kartáče. Za jejím moderním a nadčasovým designem stojí přední český designér Petr Novague, který navrhuje design produktů značky SPOKAR od štětců na malování až po zubní... Celý popis

Koupit za 87 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Hlavní vlastnosti produktu

Kartáč na nádobí SPOKAR HOME má kvalitní polyesterová vlákna, které Vám pomohou při mytí odolné a zaschlé špíny z nádobí. Praktický také na čištění sklenic a hůře omyvatelného nádobí. V přední části hlavy štětce jsou vlákna tužší, s nejodolnějšími nečistotami a připáleninami si poradí škrabka na konci kartáče.
Za jejím moderním a nadčasovým designem stojí přední český designér Petr Novague, který navrhuje design produktů značky SPOKAR od štětců na malování až po zubní kartáčky. Důkazem kvalitně odvedené práce jsou prestižní ocenění, které jeho návrhy získávají.
Dlouhá životnost výrobku je zaručena kvalitním provedením s použitím odolných materiálů, které jsou zároveň využívány s ohledem na životní prostředí. Celému tomuto balíčku kladů dá navrch mašli ekologicky zodpovědné balení. Celá řada výrobků řady SPOKAR HOME má minimalistický prodejní obal z recyklovatelných papírových materiálů.

 

Shrnutí produktu

Rozměr: 
Barva: šedá
Obsah balení: 1 ks
Země původu: Česká republika
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Spokar