Spokey NARVI PRO

80 %
(8 hodnocení)

Elektronické šipky pro každého. Jste příznivci společenských her a zábavy se svými přáteli? Tak to bude pro vás elektronický terč Spokey NARVI PRO tou správnou volbou! Perfektní zábava pro všechny. Elektronické šipky Spokey NARVI PRO: - mají vylepšenou, zesílenou konstrukci a akrylový kryt displeje, který chrání displej před poškozením a prasklinami - vám dávají na výběr až z 243 herních variant vytvořených až pro 16 hráčů současně - v sadě se 6 šipkami a náhradními hroty - jsou vybaveny čitelným... Celý popis

Koupit za 1 215 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Elektronické šipky pro každého. Jste příznivci společenských her a zábavy se svými přáteli? Tak to bude pro vás elektronický terč Spokey NARVI PRO tou správnou volbou! Perfektní zábava pro všechny.
Elektronické šipky Spokey NARVI PRO:
- mají vylepšenou, zesílenou konstrukci a akrylový kryt displeje, který chrání displej před poškozením a prasklinami
- vám dávají na výběr až z 243 herních variant vytvořených až pro 16 hráčů současně
- v sadě se 6 šipkami a náhradními hroty
- jsou vybaveny čitelným LCD displejem a zvukovými efekty

Pokud si chcete potrénovat přesnost hodů nebo hledáte zajímavý způsob, jak strávit nezapomenutelné chvíle se svými blízkými, elektronické šipky Spokey NARVI PRO jsou zde pro Vás! Šipky nejsou jen profesionálním sportem, který vyžaduje reflexi a přesnost, ale také skvělý způsob domácí zábavy. Vše, co potřebujete je elektronický terč Spokey NARVI PRO, který je až pro 16 hráčů současně. Až 243 různých herních variant vám prakticky dává neomezené možnosti a skvělou zábavu. Díky pestrému výběru her, vás šipky NARVI PRO nebudou nikdy nudit.

Maximální kontrola a nejlepší zábava při hraní šipek
Sčítání bodů na papíře, nebo pamatování si čísel je už minulostí! Elektronické šipky Spokey NARVI PRO automatický počítají body, díky čemuž se hráči mohou plně soustředit jen a pouze na svou hru. Je to skvělá volba jak pro začátečníky, tak i pro zkušené hráče. Ale to není všechno! Možnost nastavení zvuku vám umožňuje přizpůsobit hlasitost podle převládajících podmínek a čitelný LCD displej vás bude informovat o aktuálním stavu hry.

Šipky ve verzi PRO
NARVI PRO, to je terč se zesílenou konstrukcí a akrylovým krytem displeje. Displej je tak maximálně chráněn před případným rozbitím a popraskáním. Elektronické šipky NARVI PRO jsou dodávaný v sadě se 6 šipkami a náhradními vyměnitelnými hroty. Letky šipek jsou zkonstruovány tak, aby zajistily maximální kontrolu během hodu.

Jak hrát šipky?
Začít své šipkové dobrodružství je velmi snadné! Elektronický terč Spokey NARVI PRO stačí namontovat ve výšce 1,7 - 2 m a…začít házet! Vzdálenost hráče od terče by měla být víc než 2 metry. Nejlepší je určit místo házení tak, aby všichni hráči měli stejné podmínky. Každý hráč má ve svém tahu 3 hody šipkami, jejichž výsledek terč automaticky počítá. Hráč, který jako první dosáhne určeného počtu bodů (nejčastěji 301 nebo 501), vyhrává.

Parametry:
zesílená konstrukce terče a akrylový kryt displejů (PP + ABS)
průměr hrací plochy: 34.5 cm
počet hráčů: 2-16
počet her: 27 (243 kombinací)
4 LED displeje
8 úrovní hlasitosti
automatické vypnutí
zapojení do sítě: adaptér (součástí balení) nebo 3x AA baterie (nejsou součástí balení)
6 šipek s náhradními hroty
6 zabudovaných úchytů na šipky
certifikát CE a ROHS
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Spokey
Typ elektronické

Podobné produkty