Běžecké lyže pro všechny sportovce, kteří dělají vše pro udržení a zlepšení kondice během zimní sezóny. Díky svému krojení je běžecká lyže ovladatelnější a stabilnější. Kvalita a konstrukce těchto běžek je přitom stále věrná ideálům SPORTEN, pohyb na lyži je přirozený a velmi pohodlný. Pro sezónu 22/23 mají tyto běžecké lyže s tulením pásem nové nastavení stoupací komory, které vychází z poznatků novoměstského závodního oddělení. Nové nastavení komory běžeckých lyží PERUN PRO SKIN zajišťuje lepší... Celý popis

Koupit za 2 549 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Běžecké lyže pro všechny sportovce, kteří dělají vše pro udržení a zlepšení kondice během zimní sezóny. Díky svému krojení je běžecká lyže ovladatelnější a stabilnější. Kvalita a konstrukce těchto běžek je přitom stále věrná ideálům SPORTEN, pohyb na lyži je přirozený a velmi pohodlný. Pro sezónu 22/23 mají tyto běžecké lyže s tulením pásem nové nastavení stoupací komory, které vychází z poznatků novoměstského závodního oddělení. Nové nastavení komory běžeckých lyží PERUN PRO SKIN zajišťuje lepší využití celé plochy skinu, tudíž jistější a pohodlnější odraz. Běžecké lyže jsou také přesněji párovány díky novému měřícímu stroji. Běžecká lyže PERUN PRO SKIN je vhodná na upravené tratě. Kvalitní sintrovaná skluznice běžky je za účelem lepšího skluzu doplněna tulením pásem v oblasti, kde se běžně maže stoupací vosk. Běžecké lyže s tulením pásem jsou určeny na trénink nebo závod bez dlouhých příprav ohledně mazání lyže. Běžecké lyže s tulením pásem můžete použít jak na novém prašanu tak i ve zmrzlé stopě. Váha páru běžeckých lyží PERUN PRO SKIN při délce 182 cm je 1350 g.

Specifikace

Zařazení
Běžecké lyže - CRUISING, BĚŽKY SKIN, Běžky sety

Pohlaví
Unisex

Skluznice
S vloženým tulením pásem

Podložka
NIS

Vázání
NNN TOURING AUTO CLASSIC

 

Geometrie

Délka (cm)
Profil
Váha lyžaře (kg)

166 M/H
51-46-48
48-60

174 M/H
51-46-48
61-74

182 M/H
51-46-48
76-90

190 M/H
51-46-48
90-105

 

 

Použité technologie

NIS PLATE

Podložka kompatibilní s "nasouvacím" vázáním Rottefella pro přichycení vázání bez nutnosti použití šroubů.
 
3D SHAPE

Nepravidelné tvarování jádra má velký význam na celkové torzní tuhosti běžeckých lyží a snížení jejich váhy.
 
WOODCORE

Dřevěné jádro, které se skládá z mnoha spojených lamel výběrového dřeva pro zajištění stability jádra. U běžeckých lyží navíc se vzduchovými kanálky pro odlehčení.
 
SKIN TECHNOLOGY

 
Zobrazit více

Parametry

Zaměření lyží klasické
Typ lyžaře sportovní
Výrobce Sporten
Skluznice skin
Protismyk ano
Určení unisex
S vázáním ne