Sram PG-1130

93 %
(10 hodnocení)

Kazeta SRAM PG-1130 je ideální volbou pro cyklisty, kteří vyžadují lehkou, odolnou a výkonnou kazetu s širokým rozsahem převodů pro různorodé terény. S 11 pastorky a rozsahem 11-42z je perfektním řešením pro různé cyklistické disciplíny a náročné terény. Tato kazeta nabízí optimální odstupňování po celé škále převodů, což umožňuje plynulé přechody a efektivní jízdu. Vlastnosti: Super široký rozsah převodů: S rozsahem 11-42z poskytuje tato kazeta široký rozsah převodů, což je ideální pro jízdu... Celý popis

Koupit za 1 149 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Kazeta SRAM PG-1130 je ideální volbou pro cyklisty, kteří vyžadují lehkou, odolnou a výkonnou kazetu s širokým rozsahem převodů pro různorodé terény. S 11 pastorky a rozsahem 11-42z je perfektním řešením pro různé cyklistické disciplíny a náročné terény. Tato kazeta nabízí optimální odstupňování po celé škále převodů, což umožňuje plynulé přechody a efektivní jízdu.
Vlastnosti:

Super široký rozsah převodů: S rozsahem 11-42z poskytuje tato kazeta široký rozsah převodů, což je ideální pro jízdu v různorodém terénu. Bez ohledu na to, zda jste na rovině, stoupáte do kopce nebo se sjíždíte, kazeta SRAM NX PG-1130 vám umožní nalézt ideální převod.
Optimální odstupňování: Kazeta je navržena s optimálním odstupňováním pastorek po celé škále, což zajišťuje plynulé a účinné přechody mezi jednotlivými převody. To přispívá k celkově komfortnímu a výkonnému jízdnímu zážitku.
Kompatibilita s ořechem SRAM/SHIMANO: Tato kazeta je plně kompatibilní s ořechem od SRAM nebo SHIMANO.
Plná kompatibilita se všemi SRAM 1x™ pohony: Kazeta je plně kompatibilní se všemi SRAM 1x™ pohony, což umožňuje vytvoření kompletního systému s optimálním výkonem a jednoduchou údržbou.
Váha, počet pastorků, barva a odstupňování: S váhou 538g, 11 pastorky, černou barvou a odstupňováním 11,13,15,17,19,22,25,28,32,36,42, tato kazeta poskytuje vyvážený mix váhy, výkonu a spolehlivosti.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sram
Hmotnost 538 g
Počet pastorků 11

Podobné produkty