Ručně batikovaný plážový šátek sarong je zdobený barevným motivem listů tropické palmy na modrém podkladu. Součástí sarongu je provlékací spona na šátek. Spona je vyrobena ze skořápky kokosového ořechu. Velký šátek sarong je stylový módní doplněk s univerzálním využitím. Snadno z něj uděláte zavinovací sukni, šátek na plavky nebo lehké šaty. Dobře poslouží i na masáži, nebo jako lehký dekorační přehoz. Kvalitní sarong je vyrobený z velmi příjemného materiálu, ručně vzorovaný technikou voskové batiky... Celý popis

Koupit za 398 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Ručně batikovaný plážový šátek sarong je zdobený barevným motivem listů tropické palmy na modrém podkladu.
Součástí sarongu je provlékací spona na šátek. Spona je vyrobena ze skořápky kokosového ořechu.
Velký šátek sarong je stylový módní doplněk s univerzálním využitím. Snadno z něj uděláte zavinovací sukni, šátek na plavky nebo lehké šaty. Dobře poslouží i na masáži, nebo jako lehký dekorační přehoz.
Kvalitní sarong je vyrobený z velmi příjemného materiálu, ručně vzorovaný technikou voskové batiky a zakončený třásněmi.

Materiál: 100% viskóza
Rozměry: 170 x 110 cm
(bez třásní 160 x 110 cm, rozměry jsou orientační, každý šátek je originál)
Rozměry kokosové spony: cca 7 x 5,5 cm
Země původu: Indonésie

Sarongy ručně vzorované technikou voskové batiky (typu block print, razítkování) jsou vyráběny tiskem v několika vrstvách. Případné nedokonalosti látky nejsou defektem, ale znakem ruční manufakturní výroby.
U šátků zdobených voskovou batikou můžou být na látce ojediněle drobné zbytky použitého vosku, které snadno vyperete nebo odstraníte při žehlení.
Zobrazit více

Parametry

Značka AWM
Barva modrá
Materiál 100% viskóza