Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Hračky  >  Stavebnice  >  Playmobil

Stavebnice Playmobil

Výrobci:

Lego  •  Vista  •  Woody  •  Beneš a Lát  •  Sluban  •  Playmobil  •  Říha  •  Walachia  •  Voltík  •  Playbig Bloxx
Nalezeno:    154 produktů

Podobné fráze:

PLAYMOBIL Rybinoha a Flákota 9460

Tato roztomilá dvojice od Playmobilu ve tvé sbírce draků nesmí chybět! - Nohy draka jsou jednotlivě pohyblivé. - Hlavou je možné otáčet. - Spodní čelist se vyklápí nahoru a dolů. - Křídla jsou pohyblivá. - Sedlo připevněné silikonovým popruhem je odnímatelné. - Pomocí dvou dalších silikonových popruhů je možné upevnit za opěrku sedla sud. - Dvoudílný sud je možné otevřít, např. pro jeho naplnění rybami. - Vystřelovací ovce otáčí hlavu doprava a doleva a jedna figurka ji může držet za obě zadní nohy (vystřelovací ovce je použitelná s prakem na ovce z č. výr. 9461). Rozměry Flákoty: 18 x 28 x 10 cm (DxŠxV) Balení obsahuje: 1 figurku, 1 figurku draka, figurku ovce, odnímatelné sedlo, sud, ohniště, stůl, lavici, korbel, ryby a další příslušenství. PLAYMOBIL jsou stavebnice, kter...

Více informací
od 872 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL 5567 Mateřská školka

Stavebnice City & Life Playmobil 5567 Mateřská školka obsahuje 1 velkou figurku, 4 malé figurky, plně vybavenou kuchyňku i toalety a mnoho dalších doplňků, jako jsou hračky pro děti. Rozměry po sestavení jsou: 44 x 34 x 34 cm. PLAYMOBIL jsou stavebnice pro děti různých věkových kategorií, které jsou tématicky zaměřené a mají mnoho propracovaných doplňků.

Více informací
od 1 799 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL Bazén 9422

Užij si léto u vody. Napusť do bazénu vodu a relaxuj Součástí letního bazénu je funkční sprcha, stačí jen zapumpovat. Balení obsahuje 1 figurku o velikosti 7,5 cm, 2 figurky o velikosti 5,25 cm, bazén, lehátka a doplňky. Součástí balení je i chobotnička, která může stříkat vodu. Playmobil Family Fun - další stavebnice PLAYMOBIL jsou stavebnice pro děti různých věkových kategorií, které jsou tématicky zaměřené a mají mnoho propracovaných doplňků. Dílky jsou hygienické, lehce omyvatelné a nepouštějí barvu. Stavebnice Playmobil podněcují fantazii, kreativitu a podporují dětský vývoj.

Více informací
od 814 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL Bazén pro mořská zvířata 9063

Rozšiř svou ZOO o nový bazén pro mořská zvířata. Balení obsahuje 6 částí a 12 spojovácích součástek pro sestavení bazénu, informační cedule na bazén a další doplňky. Bazén má v průměru 26 cm. CITY LIFE - ZOO - další stavebnice PLAYMOBIL jsou stavebnice pro děti různých věkových kategorií, které jsou tématicky zaměřené a mají mnoho propracovaných doplňků. Dílky jsou hygienické, lehce omyvatelné a nepouštějí barvu. Stavebnice Playmobil podněcují fantazii, kreativitu a podporují dětský vývoj.

Více informací
od 280 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL Cisterna na vodu 9144

Cisterna je ideální pro převoz písku. V horní části má trubici, kterou lze snadněji písek vysypat. Pro ještě větší radost ze hry jsou k dispozici dvě kolejnice. Balení obsahuje: 1 figurku, která měří 7 cm, auto s odnímatelnou cisternou, 2 kolejnice. PLAYMOBIL jsou stavebnice pro děti různých věkových kategorií, které jsou tématicky zaměřené a mají mnoho propracovaných doplňků. Dílky jsou hygienické, lehce omyvatelné a nepouštějí barvu. Stavebnice Playmobil podněcují fantazii, kreativitu a podporují dětský vývoj.

Více informací
od 559 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL Duo Pack Souboj rytířů 6847

V rytířském souboji zvítězí dobro nebo zlo? Vyhraje bílý nebo černý rytíř? Použij meče a štíty a ukonči dlouholetou válku. Počet dílků: 13 Počet figurek: 2 Panáčci - další stavebnice PLAYMOBIL jsou stavebnice pro děti různých věkových kategorií, které jsou tématicky zaměřené a mají mnoho propracovaných doplňků. Dílky jsou hygienické, lehce omyvatelné a nepouštějí barvu. Stavebnice Playmobil podněcují fantazii, kreativitu a podporují dětský vývoj.

Více informací
od 112 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL Hasičské auto se stříkačkou 9464

Hoří !!! Hasiči naskáčí do auta a rychle vyráží na místo požáru. Hasičské auto s funkční stříkačkou, blikajícím majákem a sirénou. Vyžaduje baterie 2 x 1,5V AAA (nejsou součástí balení). Balení obsahuje: 2 figurky (7,5 cm), hasičské auto (délka 27,5 cm), hasicí přístroj, 3 dopravní kužely, 2 plameny, 3 proudy vody, smeták, lopatu, hasičskou sekeru, kanystr, výstražný trojúhelník, hadici s navijákem, 2 úložné přepravky a další doplňky. PLAYMOBIL jsou stavebnice pro děti různých věkových kategorií, které jsou tématicky zaměřené a mají mnoho propracovaných doplňků. Dílky jsou hygienické, lehce omyvatelné a nepouštějí barvu. Stavebnice Playmobil podněcují fantazii, kreativitu a podporují dětský vývoj.

Více informací
od 1 558 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL Saně s královským párem 9474

Krásný zimní den a král s královnou jsou na vyjížďce na saních, které táhne nádherný kůň. Královský pár si pro případ velké zimy veze sebou teplou deku a termosku s horkým čaj. Balení obsahuje: figurky prince a princezny, model saní, další příslušenství Téma: PLAYMOBIL Magic PLAYMOBIL jsou stavebnice pro děti různých věkových kategorií, které jsou tématicky zaměřené a mají mnoho propracovaných doplňků. Dílky jsou hygienické, lehce omyvatelné a nepouštějí barvu. Stavebnice Playmobil podněcují fantazii, kreativitu a podporují dětský vývoj.

Více informací
od 411 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL Velký ranč pro koně 6926

Vrata pro koně vedou ze dvou uzamykatelných stájových boxů přímo do rozlehlého výběhu. Velká sedlová komora je vybavena realistickým příslušenstvím. Balení obsahuje 2 figurky, které měří 7,5 cm, 2 figurky koně, 1 hříbě, ranč, stáje, další příslušenství. COUNTRY - Koňská farma - další stavebnice PLAYMOBIL jsou stavebnice pro děti různých věkových kategorií, které jsou tématicky zaměřené a mají mnoho propracovaných doplňků. Dílky jsou hygienické, lehce omyvatelné a nepouštějí barvu. Stavebnice Playmobil podněcují fantazii, kreativitu a podporují dětský vývoj.

Více informací
od 2 079 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL Zmrzlinářský vozík 9426

Rozpálený slunečný den si přímo říká o zmrzlinový kornout. Bez zmrzliny by to snad ani nebylo pořádné léto... a ta z pojízdného zmrzlinového stánku chutná nejlépe. Balení obsahuje 1 figurku o velikosti 7,5 cm, 2 figurky o velikosti 5,25 cm, zmrzlinový stánek a doplňky. Playmobil Family Fun - další stavebnice PLAYMOBIL jsou stavebnice pro děti různých věkových kategorií, které jsou tématicky zaměřené a mají mnoho propracovaných doplňků. Dílky jsou hygienické, lehce omyvatelné a nepouštějí barvu. Stavebnice Playmobil podněcují fantazii, kreativitu a podporují dětský vývoj.

Více informací
od 311 Kč
Koupit nejlevněji

Playmobil 5471 Pásový buldozer

Playmobil 5471 - Pásový buldozer Buldozer od Playmobilu zvládne každou práci. Věk: 4+ Materiál: plast Počet dílků: 5 Rozměry balení: 25 x 20 x 10cm Země původu: EU

Více informací
od 370 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL 5489 Aranžérka

PLAYMOBIL jsou stavebnice pro děti různých věkových kategorií, které jsou tématicky zaměřené a mají mnoho propracovaných doplňků. PLAYMOBIL Aranžérka 5489. Figurka měří 7,5 cm.

Více informací
od 299 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL 5547 Střelnice s plechovkami

Stavebnice Summer Fun Playmobil 5547 Střelnice s plechovkami obsahuje 1 velkou figurku, 1 malou figurku a plechovky. Vzdálenost odpaliště lze měnit. PLAYMOBIL jsou stavebnice pro děti různých věkových kategorií, které jsou tématicky zaměřené a mají mnoho propracovaných doplňků.

Více informací
od 220 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL 5591 Vánoční dekorace s andílky

Set Playmobil Chrismas 5591 Vánoční dekorace s andílky obsahuje 3 figurky. PLAYMOBIL jsou stavebnice pro děti různých věkových kategorií, které jsou tématicky zaměřené a mají mnoho propracovaných doplňků.

Více informací
od 199 Kč
Koupit nejlevněji

Playmobil 6773 Autobus

Autobus - Playmobil 6773 18m+

Více informací
od 475 Kč
Koupit nejlevněji

Playmobil 6775 Čelní nakladač

Čelní nakladač - Playmobil 6775 18m+

Více informací
od 330 Kč
Koupit nejlevněji

Playmobil 6973 Jezdkyně s koněm

Věk:1,5 + Rozměry krabice (balení):18 x 12 x 3,5 cm Edice panáčků rozšíří tvojí sbírku! PLAYMOBIL Jezdkyně s koněm. Každý den se jezdkyně projede na svém koníkovi. Pak se ale musí o koníka postarat: osušit, vyhřebelcovat a nakrmit ho. Počet figurek: 1 Playmobil 1.2.3 je bezpečný, bez hran, barevný a plný fantazie! Svou všestranností pomáhá dětem v jejich rozvoji. Neobsahuje malé díly, které by děti mohly spolknout. Hračky jsou absolutně hygienické, lehce omyvatelné, nepouštějí barvu

Více informací
od 173 Kč
Koupit nejlevněji

Playmobil 9004 Obří opice Gonk

Zažijte dobrodružství s obří opicí Gonkem. Gonk narostl do svých rozměrů díky Twinkie a její hůlce. Nyní je s pomocí agenta Dr. X vybavena ke šplhání po skleněných površích.

Více informací
od 159 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL Archeolog 9359

Přidej do své sbírky Playmobil panáčků i dobrodružného archeologa. Balení obsahuje figurku o velikosti 7,5 cm a doplňky. Panáčci - další stavebnice PLAYMOBIL jsou stavebnice pro děti různých věkových kategorií, které jsou tématicky zaměřené a mají mnoho propracovaných doplňků. Dílky jsou hygienické, lehce omyvatelné a nepouštějí barvu. Stavebnice Playmobil podněcují fantazii, kreativitu a podporují dětský vývoj.

Více informací
od 89 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL Astrid a Buřina 9247

Astrid chce být nejlepší v zabíjení draků. Po seznámení s Buřinou se snaží ochránit své území před nepřáteli. Návod na složení - PLAYMOBIL Astrid a Buřina 9247 Série stavebnice PLAYMOBIL na motivy seriálu a filmu Jak vycvičit draka z dílny společnosti DreamWorks. PLAYMOBIL jsou stavebnice pro děti různých věkových kategorií, které jsou tématicky zaměřené a mají mnoho propracovaných doplňků. Dílky jsou hygienické, lehce omyvatelné a nepouštějí barvu. Stavebnice Playmobil podněcují fantazii, kreativitu a podporují dětský vývoj.

Více informací
od 510 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL Astrid v létacím plášti a Trnožrout 70041

Obleč Astrid létací plášť, nasaď jí přilbu a vyrazte společně za dobrodružstvím! Balení obsahuje: figurku o velikosti 7,5 cm, figurku Trnožrouta, rybu, odnímatelná křídla, válečnou sekeru a další doplňky. Playmobil jsou stavebnice pro děti různých věkových kategorií, které jsou tématicky zaměřené a mají mnoho propracovaných doplňků. Dílky jsou hygienické, lehce omyvatelné a nepouštějí barvu. Stavebnice Playmobil podněcují fantazii, kreativitu a podporují dětský vývoj.

Více informací
od 159 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL Auto se střešním boxem 9281

Prostorný SUV s odnímatelným střešním nosičem a závěsným zařízením poskytuje dostatečně velký prostor pro kompletní lyžařské vybavení. Balení obsahuje 1 figurku, která měří 7,5 cm, 1 figurku, která měří 5,25 cm, SUV, střešní nosič, závěsné zařízení, sportovní příslušenství. Panáčci - další stavebnice PLAYMOBIL jsou stavebnice pro děti různých věkových kategorií, které jsou tématicky zaměřené a mají mnoho propracovaných doplňků. Dílky jsou hygienické, lehce omyvatelné a nepouštějí barvu. Stavebnice Playmobil podněcují fantazii, kreativitu a podporují dětský vývoj.

Více informací
od 500 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL Bagr 9145

Díky tomuto bagru s odnímatelnou lopatkou se staneš přeborníkem ve stavbách na pískovišti. Pomocí vlajky Playmobil si můžeš svou stavbu označit. Balení obsahuje: 1 figurku, která měří 7 cm, bagr s odnímatelnou lopatkou a vlaječku Playmobil. PLAYMOBIL jsou stavebnice pro děti různých věkových kategorií, které jsou tématicky zaměřené a mají mnoho propracovaných doplňků. Dílky jsou hygienické, lehce omyvatelné a nepouštějí barvu. Stavebnice Playmobil podněcují fantazii, kreativitu a podporují dětský vývoj.

Více informací
od 559 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL Bájný pták Fénix 9472

Kouzelnice na bájném ptákovi Fénixovi zná tajemství, jak pomoci lásce mezi princem a princeznou a spojit dva rozdílné světy zimy a jara. Kouzelnice s tajemným klíčem a truhlou na šperky, kterými lze ozdobit peří ptáka Fénixe. Balení obsahuje: figurku Kouzelnice, Fénixe, další příslušenství Téma: PLAYMOBIL Magic PLAYMOBIL jsou stavebnice pro děti různých věkových kategorií, které jsou tématicky zaměřené a mají mnoho propracovaných doplňků. Dílky jsou hygienické, lehce omyvatelné a nepouštějí barvu. Stavebnice Playmobil podněcují fantazii, kreativitu a podporují dětský vývoj.

Více informací
od 455 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL Balista pro trpaslíky tažená poníky 9341

S balistou, která vystřeluje hořící oštěpy se štěstí v bitvách s trolly přikloní na stranu trpaslíků. Tuto trpasličí zbraň nabít třemi střelami, které jeden za druhým můžeš vystřelit. Navíc můžeš balistu libovolně naklápět tak, aby si trefil cíl. Trpaslíci do bojééé. Balení obsahuje: 3 figurky trpaslíků o velikosti 6,5 cm, balistu, 2 figurky koní a spoustu doplňků. Rytíři - další stavebnice Playmobil jsou stavebnice pro děti různých věkových kategorií, které jsou tématicky zaměřené a mají mnoho propracovaných doplňků. Dílky jsou hygienické, lehce omyvatelné a nepouštějí barvu. Stavebnice Playmobil podněcují fantazii, kreativitu a podporují dětský vývoj.

Více informací
od 579 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL Bankomat 9081

Došly ti během nakupovaní peníze? Nevadí, zaběhni do bankomatu a nákupy mohou pokračovat. Balení obsahuje 2 figurky, které měří 7,5 cm, bankomat s klíčkem pro otvírání a plnění bankovkami, kreditní kartu a další doplňky. Návod na složení - PLAYMOBIL Bankomat 9081 CITY LIFE - Nákupní centrum - další stavebnice PLAYMOBIL jsou stavebnice pro děti různých věkových kategorií, které jsou tématicky zaměřené a mají mnoho propracovaných doplňků. Dílky jsou hygienické, lehce omyvatelné a nepouštějí barvu. Stavebnice Playmobil podněcují fantazii, kreativitu a podporují dětský vývoj.

Více informací
od 266 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL Barevný dětský pokoj 5306

V dětském pokoji mají své postýlky malá princezna a malý sportovec. Malý stoleček se židličkami je místem pro tvoření a přípravu do školy. Postele můžou mít každý zvlášť nebo vytvořit patrovou postel. Počet dílků: 39 Nábytek z dětského pokoje je možné umístit do Romantického domu pro panenky 5303. Návod na složení - PLAYMOBIL Barevný dětský pokoj 5306 DOLLHOUSE - Dům pro panenky - další stavebnice PLAYMOBIL jsou stavebnice pro děti různých věkových kategorií, které jsou tématicky zaměřené a mají mnoho propracovaných doplňků. Dílky jsou hygienické, lehce omyvatelné a nepouštějí barvu. Stavebnice Playmobil podněcují fantazii, kreativitu a podporují dětský vývoj.

Více informací
od 385 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL Bezzubka a Škyťák s dráčetem 70037

Vylétněte s Bezzubkou do oblak s hracím setem od Playmobilu! - Škyťák má odnímatelný létací plášť - Bezzubka střílí šípy z tlamy - hřbetní hroty s LED osvětlením (vyžaduje 1 x 1,5V AAA baterii, která není součástí balení) - vyměnitelná ocasní ploutev Rozměry Bezzubky: 38 x 26-49,5 x 9-20 cm (DxŠxV) Balení obsahuje: figurku o velikosti 7,5 cm, 2 figurky draka, 3 šípy, odnímatelná křídla a další doplňky. Playmobil jsou stavebnice pro děti různých věkových kategorií, které jsou tématicky zaměřené a mají mnoho propracovaných doplňků. Dílky jsou hygienické, lehce omyvatelné a nepouštějí barvu. Stavebnice Playmobil podněcují fantazii, kreativitu a podporují dětský vývoj.

Více informací
od 999 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL Biatlonistka 9287

Biatlon patří mezi oblíbené zimní sporty. Držte palce biatloniste, ať zvítězí v závodě. Balení obsahuje 1 figurku, která měří 7,5 cm, sportovní příslušenství. Panáčci - další stavebnice PLAYMOBIL jsou stavebnice pro děti různých věkových kategorií, které jsou tématicky zaměřené a mají mnoho propracovaných doplňků. Dílky jsou hygienické, lehce omyvatelné a nepouštějí barvu. Stavebnice Playmobil podněcují fantazii, kreativitu a podporují dětský vývoj.

Více informací
od 98 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL Bílá Běska a dráče s dětmi 70038

Seznam vznešenou Bílou Běsku a dračí mládě s dětmi od Škyťáka a Astrid. - Bílá Běska střílí šípy z tlamy Rozměry Bílé Běsky: 27,5 x 37-45 x 12-17 cm (DxŠxV) Balení obsahuje: 2 figurky o velikosti 5,25 cm, figurku draka, figurku dráčete, 3 šípy, 7 rybiček a další doplňky. Playmobil jsou stavebnice pro děti různých věkových kategorií, které jsou tématicky zaměřené a mají mnoho propracovaných doplňků. Dílky jsou hygienické, lehce omyvatelné a nepouštějí barvu. Stavebnice Playmobil podněcují fantazii, kreativitu a podporují dětský vývoj.

Více informací
od 927 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL Cukrárna Cupcake 9080

Celý den na nákupech? To chce zaslouženou odměnu. Zastav se v cukrárně Cupcake. Mají tam výborné zákusky a dortíky. Určitě ti bude chutnat. Balení obsahuje 3 figurky, které měří 7,5 cm, a spoustu nejrůznějších doplňků a vybavení obchodů. Návod na složení - PLAYMOBIL Cukrárna Cupcake 9080 K cukrárně je možné samostatně přikoupit Nákupní centrum 9078. CITY LIFE - Nákupní centrum - další stavebnice PLAYMOBIL jsou stavebnice pro děti různých věkových kategorií, které jsou tématicky zaměřené a mají mnoho propracovaných doplňků. Dílky jsou hygienické, lehce omyvatelné a nepouštějí barvu. Stavebnice Playmobil podněcují fantazii, kreativitu a podporují dětský vývoj.

Více informací
od 944 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL Cvičitel psů 9279

Správný cvičitel psů si dokáže poradit s každým pejskem. Nauč je sedni, lehni a aport... Balení obsahuje: 1 figurk u o velikosti 7,5 cm, figurky pejsků a doplňků. Playmobil jsou stavebnice pro děti různých věkových kategorií, které jsou tématicky zaměřené a mají mnoho propracovaných doplňků. Dílky jsou hygienické, lehce omyvatelné a nepouštějí barvu. Stavebnice Playmobil podněcují fantazii, kreativitu a podporují dětský vývoj.

Více informací
od 265 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL Člun speciální jednotky 9362

Policie zasahuje nejen na zemi, ale i na vodě. S jejich služebním člunem mohou vyrážet do akce do rozbouřeného zálivu i na městem protékající řeku. – Člun plave a můžete jej vybavit podvodním motorem (č. 7350). – Funkční dělo lze nabít buď hákem na laně, nebo střelou. – Vnější motory můžete nezávisle na sobě vyklápět nahoru. – Bóje, ke kterým je upevněná truhla s pokladem, plavou. CITY ACTION - Policie - další stavebnice Balení obsahuje: 2 figurky o velikosti 7,5 cm, člun a policejní doplňky. Playmobil jsou stavebnice pro děti různých věkových kategorií, které jsou tématicky zaměřené a mají mnoho propracovaných doplňků. Dílky jsou hygienické, lehce omyvatelné a nepouštějí barvu. Stavebnice Playmobil podněcují fantazii, kreativitu a podporují dětský vývoj....

Více informací
od 818 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL Čtyřkolka s navijákem 6879

Lupič na čtyřkolce se snaží vysvobodit z vězení svého kumpána. Ohlídají stráže brány věznice? Čtyřkolka je na setrvačník. Počet figurek: 1 Velikost figurek: 7,5 cm Návod na složení - PLAYMOBIL Čtyřkolka s navijákem 6879 CITY ACTION - Policie - další stavebnice Návod na složení - PLAYMOBIL Čtyřkolka s navijákem 68791 PLAYMOBIL jsou stavebnice pro děti různých věkových kategorií, které jsou tématicky zaměřené a mají mnoho propracovaných doplňků. Dílky jsou hygienické, lehce omyvatelné a nepouštějí barvu. Stavebnice Playmobil podněcují fantazii, kreativitu a podporují dětský vývoj.

Více informací
od 305 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL Dětské hřiště 9423

Venku je tak krásně! Vyraz společně se svými kamarády na hřiště, kde zažijete spoustu legrace. – Součástí velkého hřiště je věž se skluzavkou, houpačka, síť na lezení, lezecká stěna a gymnastické kruhy. – Jednotlivé prvky hřiště lze různě skládat dohromady. Hřiště tedy můžete uspořádat do různých konfigurací. – Skluzavku mohou používat figurky dětí i dospělých. – Houpačka je vhodná pro figurku dítěte, kterou lze bezpečně usadit bokem na držák. – Figurky mohou chytit oba pružné gymnastické kruhy. Balení obsahuje: figurku o velikosti 7,5 cm, 3 figurky o velikosti 5,25 cm, věž se skluzavkou, houpačku, síť, stěnu na šplhání a spoustu doplňků. Playmobil jsou stavebnice pro děti různých věkových kategorií, které jsou tématicky zaměřené a mají mnoho propracovaných doplňků. Dílky jsou hygi...

Více informací
od 737 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL Dětský minigolf 9439

Přidej do své sbírky Playmobil panáčků i dvě děti s golfovými holemi a miniaturní golfové hřiště. Balení obsahuje: figurku o velikosti 7,5 cm a doplňky. Panáčci - další stavebnice PLAYMOBIL jsou stavebnice pro děti různých věkových kategorií, které jsou tématicky zaměřené a mají mnoho propracovaných doplňků. Dílky jsou hygienické, lehce omyvatelné a nepouštějí barvu. Stavebnice Playmobil podněcují fantazii, kreativitu a podporují dětský vývoj.

Více informací
od 115 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL Dětský pokoj 9270

Patrová postel působí jako zámek pro princezny. S psacím stolem pro vypracování domácích úkolům a regálem pro uskladnění hraček je to ideální dětský pokojíček. Balení obsahuje 1 figurku, která měří 5,25cm, postel, další příslušenství. PLAYMOBIL jsou stavebnice pro děti různých věkových kategorií, které jsou tématicky zaměřené a mají mnoho propracovaných doplňků. Dílky jsou hygienické, lehce omyvatelné a nepouštějí barvu. Stavebnice Playmobil podněcují fantazii, kreativitu a podporují dětský vývoj

Více informací
od 378 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL Dívka s paddleboardem 9354

Přidej do své sbírky playmobil panáčků i dívku s paddleboardem! Balení obsahuje figurku o velikosti 7,5 cm a doplňky. Panáčci - další stavebnice PLAYMOBIL jsou stavebnice pro děti různých věkových kategorií, které jsou tématicky zaměřené a mají mnoho propracovaných doplňků. Dílky jsou hygienické, lehce omyvatelné a nepouštějí barvu. Stavebnice Playmobil podněcují fantazii, kreativitu a podporují dětský vývoj.

Více informací
od 115 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL Drezúra 6933

Sportovci mohou ukazovat spoustu různých triků pomocí voltižního pásu s madly. Balení obsahuje 2 figurky, které měří 7,5 cm, 1 figurku koně, další příslušenství. COUNTRY - Koňská farma - další stavebnice PLAYMOBIL jsou stavebnice pro děti různých věkových kategorií, které jsou tématicky zaměřené a mají mnoho propracovaných doplňků. Dílky jsou hygienické, lehce omyvatelné a nepouštějí barvu. Stavebnice Playmobil podněcují fantazii, kreativitu a podporují dětský vývoj.

Více informací
od 225 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL Duo Pack Dvojice na pláži 9449

Mladý pár s dokonalou výbavou pro skvěle strávený den u moře. Balení obsahuje: 2 figurky, rádio a doplňky. Playmobil jsou stavebnice pro děti různých věkových kategorií, které jsou tématicky zaměřené a mají mnoho propracovaných doplňků. Dílky jsou hygienické, lehce omyvatelné a nepouštějí barvu. Stavebnice Playmobil podněcují fantazii, kreativitu a podporují dětský vývoj.

Více informací
od 143 Kč
Koupit nejlevněji

Podobné fráze: