Stihl MS 170-D

83 %
(37 hodnocení)

Moderní malá benzínová pila pro řezání palivového dřeva a práce kolem domu a na zahradě. Snadná obsluha a příznivá hmotnost z ní činní univerzálního pomocníka pro příležitostné uživatele. Ekologicky šetrný a na palivo úsporný motor 2-MIX, společně s automatickým systémem mazání řetězu STIHL Ematic je zárukou dlouhodobě bezproblémového provozu a spolehlivosti.   Technická data Hodnota Zdvihový objem cm³ 30,1 Výkon kW 1,2 Hmotnost kg 1) 4,1 Hmotnost na jednotku výkonu kg/kW 3,4 Délka lišty... Celý popis

Koupit za 6 050 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Moderní malá benzínová pila pro řezání palivového dřeva a práce kolem domu a na zahradě. Snadná obsluha a příznivá hmotnost z ní činní univerzálního pomocníka pro příležitostné uživatele. Ekologicky šetrný a na palivo úsporný motor 2-MIX, společně s automatickým systémem mazání řetězu STIHL Ematic je zárukou dlouhodobě bezproblémového provozu a spolehlivosti.

 

Technická data
Hodnota

Zdvihový objem cm³
30,1

Výkon kW
1,2

Hmotnost kg 1)
4,1

Hmotnost na jednotku výkonu kg/kW
3,4

Délka lišty cm
30

CO2 g/kWh
969

Hladina akustického tlaku dB(A) 2)
100

Hladina akustického výkonu dB(A) 2)
111

Hodnota vibrací vlevo m/s² 3)
6,9

Hodnota vibrací vpravo m/s² 3)
6,4

Dělení řetězu
3/8 " P

Typ řetězu STIHL Oilomatic
PMM3

Objem palivové nádrže l
0,25

Otáčky při maximálním výkonu ot./min
10.000

1) Bez paliva, lišty a řetězu
2) K-Faktor podle RL 2006/42/EG = 2,5 dB(A)
3) K-Faktor podle RL 2006/42/EG = 2 m/s²

Výbava

STIHL 2-MIX

Ekonomický STIHL 2-MIX motor s technologií kanálů 1-in-4 má vysoký točivý moment v širokém rozsahu otáček. Řetězová pila ušetří až 20% paliva ve srovnání s konvenčním dvoutaktním motorem STIHL bez 2-MIX technologie. Emise z výfuku jsou nižší až o 50%.

Antivibrační systém

Silné vibrace v místě upevnění rukojetí motorového nářadí mohou při dlouhodobém používání vést k problémům s prokrvováním rukou a paží. STIHL proto vyvinul vysoce kvalitní antivibrační systém. U motorového nářadí s antivibračním systémem jsou v místě upevnění rukojetí vibrace, které vytváří motor a pracovní nástroj, významně snížené.

Jednopáčkové ovládání

Jednotlivé pozice, jako je startování se studeným nebo teplým motorem, provoz a zastavení, jsou ovládány jedinou páčkou. Díky tomu je ovládání zvláště komfortní a bezpečné, protože pravá ruka může neustále zůstat na rukojeti.

Kompenzátor

Kompenzátor STIHL, regulační systém v karburátoru, se stará o to, že i přes stoupající znečištění vzduchového filtru zůstává výkon motoru, kvalita výfukových zplodin a spotřeba paliva po delší dobu téměř konstantní. Teprve když dojde k citelnému poklesu výkonu, musí se vyčistit vzduchový filtr. Tak je možné pracovat velmi dlouho bez údržby.

Systém mazání řetězu Ematic

STIHL Ematic-System se skládá z vodící lišty Ematic, pilového řetězu Oilomatic a olejového čerpadla k regulaci množství nebo snížení dopravovaného množství. Díky speciální konstrukci lišty a řetězu se dostane každá kapka řetězového oleje tam, kde je jí zapotřebí k mazání. Spotřeba oleje se tak může snížit až o 50%.

 

V závislosti na zemi jsou možné odchylky od tohoto sortimentu produktů a od těchto údajů. Vyhrazujeme si právo na změny techniky, vybavení, ceny a nabízeného příslušenství.

 

Balení obsahuje: stroj, vodící lištu, řetěz, základní nářadí a návod k obsluze

- Bezpečnostní pokyny jsou obsaženy v návodu k použití stroje (níže).

- Názorné informace o bezpečném použití naleznete v instruktážním videu.

- Ke všem strojům poskytujeme odborné poradenství.

- Návod k použití: STIHL MS 170, 180
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Stihl
Typ pily hobby
Délka lišty 30 cm
Hmot­nost 4.1 kg
Typ pohonu benzínové
Otáčky 13000 ot/min
Třída pily hobby
Výkon 1200 W
Hladina hluku 100 dB
Jednoruční ne
Teleskopické ne
Zdvihový objem 30.1 cm3
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty