- Školní aktovka pro prvňáčka (VHODNÁ PRO 1. - 3. TŘÍDU)   Kvalitní, ergonomická a velmi odolná školní aktovka je vybavena reflexními prvky a anatomicky tvarovanými zády s pevnou konstrukcí. PARAMETRY školní aktovky Rozměr: výška 380 mm, šířka 320 mm,  hloubka 220 mm Hmotnost: 1 kg Nosnost: 7 kg Objem: 17 l   VLASTNOSTI školní aktovky 3D ZÁDOVÝ SYSTÉM - Aktovka perfektně sedí na zádech. Anatomický zádový panel se přizpůsobí páteři dítěte a systém Air Flow a prodyšné polstrování umožní... Celý popis

Koupit za 1 699 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

-

Školní aktovka pro prvňáčka (VHODNÁ PRO 1. - 3. TŘÍDU)

 

Kvalitní, ergonomická a velmi odolná školní aktovka je vybavena reflexními prvky a anatomicky tvarovanými zády s pevnou konstrukcí.

PARAMETRY školní aktovky

Rozměr: výška 380 mm, šířka 320 mm,  hloubka 220 mm

Hmotnost: 1 kg

Nosnost: 7 kg

Objem: 17 l

 

VLASTNOSTI školní aktovky

3D ZÁDOVÝ SYSTÉM - Aktovka perfektně sedí na zádech. Anatomický zádový panel se přizpůsobí páteři dítěte a systém Air Flow a prodyšné polstrování umožní cirkulaci vzduchu a příjemné nošení. Hrudní pás s kvalitní přezkou zajistí dobré usazení aktovky na zádech dítěte.

- FIDLOCK - moderní patentové zapínání s magnetem pro snadné otevírání a zavírání aktovky jednou rukou. Velmi praktické a jednoduché řešení pro školáky - při přiložení víka se samo zapne.

- BEZPEČNOST - bezpečnostní prvky jsou velmi důležité, proto je aktovka vybavena reflexní pásky na všech stranách batohu, které zaručí lepší viditelnost a bezpečnost dítěte ve tmě.

- VNITŘNÍ USPOŘÁDÁNÍ - Hlavní vnitřní komora je rozdělená látkovou přepážkou pro lepší uložení pomůcek. V přední části komory je kapsička pro uložení drobností. Přední kapsa aktovky je určena pro svačinový box nebo penál

- KAPSA na lunch box je částečně termoizolační. Udrží vaše jídlo studené nebo teplé.

 
Zobrazit více

Parametry

Značka Stil
Objem 17 l
Hmotnost 1000 g
Materiál PES
Nosnost 7 kg
S reflexními prvky ano
Typ produktu aktovky
Rozměry 38 x 32 x 22 cm
Pro 1. stupeň ZŠ ano
Určení pro holky
Barva růžové
Pro prvňáčky ano
S bočními kapsami ano
S nastavitelnými popruhy ano
S anatomicky tvarovanými zády ano
Zobrazit více parametrů