Vodka Stolichnaya byla přejmenována na Stoli The Original. Stále se však jedná o autentickou vodku, která se vyrábí podle tradičních receptur. Počátky této vodky sahají až do 15. století. K výrobě se používají pouze ty nejkvalitnější přírodní suroviny. Jedna z nejlepších vodek v sobě spojuje jemnost a integritu síly a chuti. Destiluje se z ozimní pšenice a přírodní ledovcové vody. Filtruje se přes aktivní uhlí, poté dvakrát přes křemen a jednou přes plátno. Výsledkem této několikanásobné filtrace... Celý popis

Koupit za 342 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Vodka Stolichnaya byla přejmenována na Stoli The Original. Stále se však jedná o autentickou vodku, která se vyrábí podle tradičních receptur. Počátky této vodky sahají až do 15. století. K výrobě se používají pouze ty nejkvalitnější přírodní suroviny.
Jedna z nejlepších vodek v sobě spojuje jemnost a integritu síly a chuti. Destiluje se z ozimní pšenice a přírodní ledovcové vody. Filtruje se přes aktivní uhlí, poté dvakrát přes křemen a jednou přes plátno. Výsledkem této několikanásobné filtrace je vynikající jemná vodka. Chuť je středně plná s nádechem citrusů a kořeněného anýzu. Má dlouhou kořeněnou dochuť.
Doporučujeme ji podávat samotnou s kostkou ledu nebo v různých míchaných nápojích. Vodka se skvěle hodí do nápojů!
Barva: čiráVůně a chuť: citrusy, koření, sláma, ibišek
Zobrazit více