Balení Burda Style obsahuje: Střih je zakreslen ve více velikostech. Pokud chcete střih zachovat i na další použití (tzn. nechcete ho nerozstříhat)? Doporučujeme překreslit střih na hedvábný papír, se kterým následně pracujte. Originální střih tak zůstane zachován. Linie střihu snadno přenesete na látku pomocí kopírovacího papíru a kopírovacího rádla. Doporučené pomůcky, které budete potřebovat: kvalitní šicí stroj, kopírovací papír, hedvábný papír, nůžky, knoflíky, krejčovský metr a samozřejmě... Celý popis

Koupit za 179 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Balení Burda Style obsahuje:

Střih je zakreslen ve více velikostech.
Pokud chcete střih zachovat i na další použití (tzn. nechcete ho nerozstříhat)? Doporučujeme překreslit střih na hedvábný papír, se kterým následně pracujte. Originální střih tak zůstane zachován.
Linie střihu snadno přenesete na látku pomocí kopírovacího papíru a kopírovacího rádla.
Doporučené pomůcky, které budete potřebovat: kvalitní šicí stroj, kopírovací papír, hedvábný papír, nůžky, knoflíky, krejčovský metr a samozřejmě vhodný metrový textil.
Ve střihové příloze naleznete také: polohový plán střihových dílů, doporučení pro přidávání švů a záložek, důležité značky a symboly, které usnadňují šití (např. směr vlákna, čísla švů...), tabulku velikostí a měr.
Návod k šití. Podrobný návod k šití "krok za krokem" doplněný obrázky. Návod není v češtině!
Střih (střihová příloha - vše je pečlivě zabaleno - Pozor - Střihy jsou chráněny autorskými právy společnosti Verlag Anne Burda GmbH & Co., proto nelze ROZBALENÝ střih vrátit. Reprodukce a kopírování jsou pro komerční účely zakázány).
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Burda