Střih Burda 6121 na letní šaty a blůzu ve trojím provedení - úroveň obtížnosti šití: velmi snadná - balení střihu obsahuje velikosti: 34 - 44 - doporučený materiál pro šití: šatovky , úplety , krepsatény , satény , madeira , hedvábí , lehká kostýmovka , apod. - výrobce střihu: Burda (SRN) - materiál střihu: kvalitní křídový papír - doporučené pomůcky, které budete potřebovat: kvalitní šicí stroj , kopírovací papír , hedvábný papír , nůžky , knoflíky , krejčovský metr a samozřejmě vhodný... Celý popis

Koupit za 139 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Střih Burda 6121 na letní šaty a blůzu ve trojím provedení
- úroveň obtížnosti šití: velmi snadná
- balení střihu obsahuje velikosti: 34 - 44
- doporučený materiál pro šití: šatovky , úplety , krepsatény , satény , madeira , hedvábí , lehká kostýmovka , apod.
- výrobce střihu: Burda (SRN)
- materiál střihu: kvalitní křídový papír
- doporučené pomůcky, které budete potřebovat: kvalitní šicí stroj , kopírovací papír , hedvábný papír , nůžky , knoflíky , krejčovský metr a samozřejmě vhodný metrový textil
Střihy Burda jsou tradiční střihy německého výrobce a ke střihům obdržíte slovníček pojmů , které jsou ve střihu použity. Střih Burda neobsahuje kurz šití či detailní popis, jak jednotlivý model ušít, proto pokud s šitím začínáte doporučujeme zakoupit Knihu o šití , která Vám pomůže se správným postupem a usnadní Vám šití.
Střihy jsou chráněny autorskými právy společnosti Verlag Anne Burda GmbH & Co., proto nelze ROZBALENÝ střih vrátit. Reprodukce a kopírování jsou pro komerční účely zakázány.
Jaké velikosti střihy Burda obsahují v balení? Vámi zakoupený střih Burda obsahuje vždy více velikostí najednou. Údaj o velikostech střihu naleznete na přední straně střihu. V samotné střihové příloze naleznete vyznačeny linie pro všechny velikosti, které střih obsahuje. Pokud by Vaše míry neodpovídaly údajům v tabulce (viz níže), můžete střih Burda jednoduše upravit, aby velikost zcela odpovídala Vašim mírám. Střihy Burda neobsahují švové přídavky a záložky, ty je nutné přidat dodatečně při překreslování dílů na látku. Práci Vám můžou usnadnit přídavná pravítka na švy.
Jak jsou vytvářeny a konstruovány střihy z kolekce zn. Burda? Střihy Burda jsou vytvářeny a konstruovány pro standartní výšku postavy 168 cm. Jste-li vyšší nebo nižší postavy, doporučujeme střih upravit podle Vaší vlastní výšky. V kolekci střihů Burda naleznete také kolekci označenou jako "Miss petite" - "Krátké velikosti", která obsahuje střihy speciálně upravené pro ženy s postavou kolem 160 cm. Jak zachovám střih pro další použití? Pokud střih chcete zachovat i pro pozdější použití, pak střih nerozstříhejte. Střih doporučujeme jednoduše překreslit na hedvábný papír zn. Burda. S překresleným střihem následně pracujeme na látce. Původní střih Vám tak zůstane zachován pro další použití ve všech velikostech.
Jak přenesu linie střihu na látku? Na Vámi vybranou látku položte kopírovací papír zn. Burda. Střihový díl položte na kopírovací papír a všechny linie střihu proznačte kopírovacím rádlem. Linie střihu se tímto způsobem překopírují na látku. Tímto způsobem již není potřeba střih překreslovat na látku. Můžete přistoupit k nastříhání látky a šití modelu.
Jakou velikost střihu potřebuji? Vaši velikost naleznete v originální velikostní tabulce zn. Burda (zdroj firma Burda Německo).
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Burda