Exotické krájecí prkénko z akáciového dřeva, 40x29x3 cm Díky svému přírodnímu designu může toto stylové prkénko vždy zůstat na vaší kuchyňské lince. Toto krájecí prkénko od nizozemské firmy Style de Vie je zhotoveno z exotického a velmi tvrdého akáciového dřeva. Pokud jste milovníky kvalitních dřevěných doplňků do kuchyně s přírodním vzhledem, tak tohle krájecí prkénko je přímo pro vás. Vyniknou na něm pečená žebírka nebo steak, svou barvou umocní dojem z pečeného masa.  Pro lepší práci a přenášení... Celý popis

Koupit za 1 099 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Exotické krájecí prkénko z akáciového dřeva, 40x29x3 cm
Díky svému přírodnímu designu může toto stylové prkénko vždy zůstat na vaší kuchyňské lince. Toto krájecí prkénko od nizozemské firmy Style de Vie je zhotoveno z exotického a velmi tvrdého akáciového dřeva. Pokud jste milovníky kvalitních dřevěných doplňků do kuchyně s přírodním vzhledem, tak tohle krájecí prkénko je přímo pro vás. Vyniknou na něm pečená žebírka nebo steak, svou barvou umocní dojem z pečeného masa. 
Pro lepší práci a přenášení má vyfrézované úchyty a je opatřeno praktickou drážkou pro odvod tekutin. Oceníte, že na spodní straně se nachází protiskluzové plastové cvočky, které zabezpečí stálou pozici prkénka na pracovní desce. Rozměry prkénka jsou 40 x 29 x 3 cm.
Parametry:
Zobrazit více