Supergreens Lesní směs 90 g

100 %
(3 hodnocení)

Oblíbené SUPERGREENS nyní s příchutí lesní ovoce. Tato novinka zachutná všem, kterým naše mátová klasika přijde být málo sladká a zaujme každého milovníka ovocných příchutí.    Na přání našich zákazníků jsme se rozhodli rozšířit nabídku našeho SUPERGREENS o novou příchuť – lesní plody. Tato varianta obsahuje stejně funkční složení jako klasický bestseller, avšak místo máty jsme využili přírodní aroma z lesních plodů, které zeleným superpotravinám propůjčí příjemný ovocný nádech a sladkost.     Nedoporučujeme... Celý popis

Koupit za 420 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Oblíbené SUPERGREENS nyní s příchutí lesní ovoce. Tato novinka zachutná všem, kterým naše mátová klasika přijde být málo sladká a zaujme každého milovníka ovocných příchutí. 
 
Na přání našich zákazníků jsme se rozhodli rozšířit nabídku našeho SUPERGREENS o novou příchuť – lesní plody. Tato varianta obsahuje stejně funkční složení jako klasický bestseller, avšak místo máty jsme využili přírodní aroma z lesních plodů, které zeleným superpotravinám propůjčí příjemný ovocný nádech a sladkost.
 
 
Nedoporučujeme kombinovat s teplou vodou – může dojít ke znehodnocení cenných látek obsažených ve výrobku.
1 balení Blendea SUPERGREENS (90 g) obsahuje až 30 dávek. SUPERGREENS doporučujeme užívat alespoň 3–6 měsíců.
Doporučené dávkování: Užívejte 1–2 lžičky směsi (3–6 g) 1–2x denně.
 
Složení: BIO zelený ječmen (šťáva z mladých výhonků), BIO mladá pšenice (šťáva z mladých výhonků), BIO spirulina, přírodní aroma mango, BIO chlorella s rozbitou buněčnou stěnou, regulátor kyselosti: kyselina citronová, sladidlo: steviolglykosidy.
Suroviny se zpracovávají šetrným způsobem, díky čemuž si zachovávají vysoký obsah prospěšných látek. Jsou bez genetické modifikace a v RAW kvalitě.

Účinné látky
3 g
6 g

BIO zelený ječmen
750 mg
1500 mg

BIO mladá pšenice
750 mg
1500 mg

BIO chlorella
500 mg
1000 mg

BIO spirulina
375 mg
750 mg

 
 
Parametry produktu

Země původu
Česká republika

Hmotnost
90 g
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Blendea
Super Greens ano