Díky LED světlu deska perfektně prosvěcuje papír a lze tak snáze obkreslit předlohu. Funguje to jednoduše. Stačí dát papír s předlohou na desku a na to čistý papír, a pak už směle obkreslujete daný objekt, zvířátko či portrét. Je to perfektní pomůcka pro děti, studenty, ale i umělce či designéry. Deska nabízí 3 intenzity jasu osvícení. Je lehká, tenká a vyrobena v elegantním stylu. Můžete ji nosit všude s sebou a připojit jí kdykoliv k vašemu notebooku, počítači či jiného zařízení s USB konektorem.... Celý popis

Koupit za 666 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Díky LED světlu deska perfektně prosvěcuje papír a lze tak snáze obkreslit předlohu. Funguje to jednoduše. Stačí dát papír s předlohou na desku a na to čistý papír, a pak už směle obkreslujete daný objekt, zvířátko či portrét. Je to perfektní pomůcka pro děti, studenty, ale i umělce či designéry.

Deska nabízí 3 intenzity jasu osvícení. Je lehká, tenká a vyrobena v elegantním stylu. Můžete ji nosit všude s sebou a připojit jí kdykoliv k vašemu notebooku, počítači či jiného zařízení s USB konektorem.

Obsah balení:

- 1x svítící deska

- 1x mikro USB kabel

Technická specifikace:

- Rozměry: 33,5 x 23,3 cm

- Materiál: akryl

- LED světlo

- Tlačítko ON/OFF

- Svítící deska pro snadnější obkreslování

- Vhodné pro děti, studenty, designéry, umělce

- Nastavitelný jas osvícení pomocí tlačítka ON/OFF

- Tenký a elegantní design

- Barva: bílá s černým panelem

- Dotykové ovládání

- Napájení: mikro USB

Ilustrační video:
Zobrazit více

Parametry

Výrobce IKONKA