KlíštěStop 100ml Jedete na dovolenou, Vaše děti na letní tábor, jdete do lesa na houby? Nezapomeňte si vzít sebou přípravky proti klíšťatům. Určitě budete více v klidu, když se předem nastříkáte, než později řešit nějaké nepříjemné komplikace. Klíště je malé, ale nebezpečné. Nabízíme 100% přírodní přípravek, který díky použití účinných rostlinných silic výrazně snižuje pravděpodobnost přisátí klíštěte. Tonikum pokožku příjemně osvěžuje. Lihová báze umožňuje aplikaci na pokožku i oděv, bez rizika... Celý popis

Koupit za 265 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

KlíštěStop 100ml

Jedete na dovolenou, Vaše děti na letní tábor, jdete do lesa na houby? Nezapomeňte si vzít sebou přípravky proti klíšťatům. Určitě budete více v klidu, když se předem nastříkáte, než později řešit nějaké nepříjemné komplikace. Klíště je malé, ale nebezpečné.

Nabízíme 100% přírodní přípravek, který díky použití účinných rostlinných silic výrazně snižuje pravděpodobnost přisátí klíštěte. Tonikum pokožku příjemně osvěžuje. Lihová báze umožňuje aplikaci na pokožku i oděv, bez rizika vzniku skvrn na oblečení.

Použití:

Malé množství přípravku aplikujte rozprašovačem ze vzdálenosti 15-20 cm na nekryté části těla, případně i na oděv. Odpuzující účinek by měl trvat 2-4 hodiny v závislosti na počasí. V případě potřeby aplikaci zopakujte.

Tonikum je vhodné ke každodennímu použití, pro všechny typy pleti.

Upozornění:

Zabraňte vniknutí do očí. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Dermatologicky testované. Originální receptura. Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě.

Neskladovat na přímém slunci. Chránit před mrazem! Nepoužívat pro děti do 3 let.

Složení: Fenykl, Citrónová tráva, Eukalyptus, Máta, Výtažek z květů Sophora Japonica, Levandule lékařská, Linalool - přirozeně se vyskytující terpenový alkohol, obsažený v mnoha květinách a kořenných rostlinách, Citral - přírodního, ale i syntetického původu. Vyskytuje se přirozeně v esenciálních olejích mnoha rostlin. Například v bergamotu, tymiánu, citronové kůře, verbeně nebo v myrtě.
Zobrazit více

Parametry

Objem 100 ml
Značka Swiss
Druh spreje
Hmotnost 200 g
Dětské ano
Výrobce Swissmedicus
Proti klíšťatům ano
Proti hmyzu ano
Proti komárům ne
Přírodní ano
Proti pavoukům ne
Bez DEET ano
Voděodolné ne
Bez parfemace ne
Parfemované ano
Použití na pokožku i na oděv
S obsahem DEET ne
Na citlivou pokožku ne
Zobrazit více parametrů