Swissten S-GRIP G1-AV3

90 %
(13 hodnocení)

Gravity držák S-GRIP G1-AV3 je určen pro uchycení do větrací mřížky. Sofistikovaný gravity mechanismus pro manipulaci jednou rukou. Baleno v blistru SWISSTEN. Gravity mechanismus Vložením smartphonu do gravity držáku se váhou smartphonu stáhnou boční čelisti a tím smartphone bezpečně přichytí. Při vyndávání smartphonu se jeho nadlehčením čelisti uvolní. Obrovskou výhodou je, že lze se smartphonem manipulovat jednou rukou. Uchycení do větrací mřížky Do větrací mřížky se gravity držák S-GRIP... Celý popis

Koupit za 269 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Gravity držák S-GRIP G1-AV3 je určen pro uchycení do větrací mřížky. Sofistikovaný gravity mechanismus pro manipulaci jednou rukou. Baleno v blistru SWISSTEN.

Gravity mechanismus

Vložením smartphonu do gravity držáku se váhou smartphonu stáhnou boční čelisti a tím smartphone bezpečně přichytí. Při vyndávání smartphonu se jeho nadlehčením čelisti uvolní. Obrovskou výhodou je, že lze se smartphonem manipulovat jednou rukou.

Uchycení do větrací mřížky

Do větrací mřížky se gravity držák S-GRIP G1-AV3 přichytí pomocí čelistí, které mají protiskluzové pogumované plošky a matku pro pevné a bezpečné uchycení.

Otočný kloub

Díky otočnému kloubu je možné natočit držák se smartphonem do potřebné pozice.

RRP: 349,- Kč s DPH
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Swissten
Uchycení držáku do mřížky ventilace
Uchycení telefonu gravitační
Hmotnost produktu 100 g
Bezdrátové nabíjení Qi ne
Max. šířka zařízení 65 mm
Integrované nabíjení ne
MagSafe ne
Zobrazit více parametrů