Tamer Obojek Softy

95 %
(52 hodnocení)

Obojky SOFTY jsou vyrobeny z perforované pěny EVA (Ethylen vinyl acetát). Obojek je vybaven tzv. 3-POINT systémem zapínání, díky kterému je tlak na samotnou přezku třetinový a obojek se tak stává velmi odolným k mechanickému poškození. Materiál je měkký a poddajný, ale přitom neztrácí svůj tvar. Lze podle potřeby snadno nastavit na požadovanou délku. Perforace po celé šířce obojku zajišťuje skvělé větrání, nezanechává otlaky na krku a psí srst neláme. Své uplatnění najde jak při sportu, tak při... Celý popis

Koupit za 389 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Obojky SOFTY jsou vyrobeny z perforované pěny EVA (Ethylen vinyl acetát).
Obojek je vybaven tzv. 3-POINT systémem zapínání, díky kterému je tlak na samotnou přezku třetinový a obojek se tak stává velmi odolným k mechanickému poškození.
Materiál je měkký a poddajný, ale přitom neztrácí svůj tvar. Lze podle potřeby snadno nastavit na požadovanou délku. Perforace po celé šířce obojku zajišťuje skvělé větrání, nezanechává otlaky na krku a psí srst neláme.
Své uplatnění najde jak při sportu, tak při koupání v letních měsících, rochnění v blátě nebo válení ve sněhu. Veškeré nečistoty jednoduše spláchnete vodou a případě nutnosti můžete obojek vyprat v pračce.
Velikost 35 - 41 cm

Šířka obojku: 3,3 cm
Šířka popruhu: 1,7 cm
MAX délka: 41 cm
MIN délka: 35 cm

Velikost 40 - 46 cm

Šířka obojku: 3,3cm
Šířka popruhu: 1,7 cm
MAX délka: 46 cm
MIN délka: 40 cm

Velikost 45 - 51 cm

Šířka obojku: 3,3 cm
Šířka popruhu: 1,7 cm
MAX délka: 51 cm
MIN délka: 45 cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Tamer s.r.o.
Typ obojku klasické
Materiál EVA pěna