Plánujete stěhování a sháníte ideální krabici? TavoBox je to pravé, co hledáte. Kartonová krabice z pevné 5-vrstvé lepenky s nosností až 35 kg. Abychom vám ušetřili čas, nechali jsme TavoBox potisknout. Na jedné boční straně tak najdete názvy místností, takže stačí jen zaškrtnout, co která krabice obsahuje, aniž byste to museli vypisovat. Spoje na krabici jsou lepené. Krabice jsou rozložené, před použitím je třeba je složit a klopy podlepit lepící páskou. Na kratších stranách krabice jsou otvory... Celý popis

Koupit za 47 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Plánujete stěhování a sháníte ideální krabici? TavoBox je to pravé, co hledáte. Kartonová krabice z pevné 5-vrstvé lepenky s nosností až 35 kg.

Abychom vám ušetřili čas, nechali jsme TavoBox potisknout. Na jedné boční straně tak najdete názvy místností, takže stačí jen zaškrtnout, co která krabice obsahuje, aniž byste to museli vypisovat.

Spoje na krabici jsou lepené. Krabice jsou rozložené, před použitím je třeba je složit a klopy podlepit lepící páskou. Na kratších stranách krabice jsou otvory pro snazší přenášení.

český výrobek
odnosné otvory
nosnost 35 kg
materiál kartonů: 5-vrstvá lepenka
váha prázdného kartonu cca 1,20 kg
krabice jsou lepené (nejsou sešité kovovými sponami)
krabice jsou při prodeji rozložené
vnější rozměr obalu: délka (A) x šířka (B) x výška (C)
rozměr rozložené krabice (při prodeji): 100 x 80 x 1,5 cm

A = 60 cm
B = 40 cm
C = 40 cm

TavoBox krabice na stěhování, rozměry 600*400*400 mm, 5-vrstvá lepenka.
Zobrazit více