STABILITA Z KAŽDÉHO ÚHLU Spider GT nastavuje nový standard z hlediska výkonu a moderní konstrukce. Moderní design má ostré úhly a extrémní obvodové zatížení pro optimální odpuštění. Poskytuje stabilitu z každého úhlu. OBVODOVÁ HMOTNOST PRO ODPUŠTĚNÍ A STABILITU Toto je první Spider, který má otevřený rám z více materiálů. Dvě ocelová boční křídla (každé 90 g) tlačí 82 % celkové hmotnosti putteru na obvod, což umožňuje Spider GT zůstat extrémně stabilní při úderech mimo střed. POSTAVEN PRO... Celý popis

Koupit za 8 290 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

STABILITA Z KAŽDÉHO ÚHLU

Spider GT nastavuje nový standard z hlediska výkonu a moderní konstrukce. Moderní design má ostré úhly a extrémní obvodové zatížení pro optimální odpuštění. Poskytuje stabilitu z každého úhlu.

OBVODOVÁ HMOTNOST PRO ODPUŠTĚNÍ A STABILITU

Toto je první Spider, který má otevřený rám z více materiálů. Dvě ocelová boční křídla (každé 90 g) tlačí 82 % celkové hmotnosti putteru na obvod, což umožňuje Spider GT zůstat extrémně stabilní při úderech mimo střed.

POSTAVEN PRO VÁS

Dámský putter Spider GT má nižší celkovou hmotnost hlavy a kratší délku (dostupný pouze ve 33''), aby se hodily širokému spektru golfistek. Lehká horní deska doplňuje obvodově vyvážený design a je vyrobena z bílého eloxovaného hliníku. Kontrastní světle modré akcenty v rámci zarovnání tříbodového pohledu.

KONZISTENTNÍ TOPSPIN

Pure Roll² je nejnovější evoluce vložek tváře ověřených Tour od TaylorMade. Jsou vyrobeny z pevného TPU uretanového materiálu a obsahují stříbrné hliníkové tyče nakloněné pod úhlem 45°.

VYVÁŽENÝ DESIGN TVÁŘE

Hosel s jedním ohybem a moderní design tváře vytvářejí vyvážený putter, který lépe sedí hráčům s rovnými zády a přímým puttováním.

HORNÍ DESKA S TŘÍBODOVÝM ZAROVNÁNÍM

Horní deska o hmotnosti 145 g, vyrobená z lehkého hliníku 6061, eliminuje váhu uprostřed putteru a má tříbodový pohled na zarovnání.

KONSTRUKCE

Ocelová boční závaží (90 g na váhu dohromady 180 g) vytvářejí těžký rám pro stabilitu a kontrolu vzdálenosti. Pouze 18 % hmotnosti je soustředěno ve středu, aby se stabilizovalo vychýlení při nárazech mimo střed pro maximální odpuštění.

PURE ROLL² VLOŽKA

Pevnější tvarovaná vložka vyrobená z černého TPU uretanu se stříbrnými hliníkovými nosníky pod úhlem 45°, navržená pro zlepšení topspinu přes tvář.

FLUTED FEEL™

Nově zkonstruovaný stabilizační shaft putteru s měkčí částí umístěnou 5'' od špičky, záměrně navržen tak, aby zlepšil pocit, zvýšil stabilitu a zlepšil rozptyl.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce TaylorMade
Strana pravá
Určení uni