Spider X je nyní k dispozici v novém provedení Hydro Blast, které vám přináší osvědčený výkon Tour a nadčasový design. Jednoduchý CÍL a optimální stabilita True Path Alignment je opticky navrženo tak, aby usnadnilo hráčům zaměření. Technologie debutovala s revolučním designem Spider X, který získává optimální stabilitu díky přesnému vyvážení a konstrukci z více materiálů. Prémiové provedení Hydro Blast dodává Spider X prvotřídní povrchovou úpravu. Aplikace vysokotlakého proudu vody vytváří... Celý popis

Koupit za 7 650 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Spider X je nyní k dispozici v novém provedení Hydro Blast, které vám přináší osvědčený výkon Tour a nadčasový design.
Jednoduchý CÍL a optimální stabilita

True Path Alignment je opticky navrženo tak, aby usnadnilo hráčům zaměření. Technologie debutovala s revolučním designem Spider X, který získává optimální stabilitu díky přesnému vyvážení a konstrukci z více materiálů.

Prémiové provedení

Hydro Blast dodává Spider X prvotřídní povrchovou úpravu. Aplikace vysokotlakého proudu vody vytváří hladký povrch, který je odolný a esteticky příjemný.

Technologie osvědčená na Tour

Spider X zaznamenal 11 vítězství na Tour za poslední dvě sezóny. Vložka Pure Roll vytváří lepší zvuk a pocit, zatímco 45° drážky zvyšují topspin a pomáhají míčku udržet se na zamýšlené linii.

Odpuštění a důslednost

Spider X kombinuje těžký (320 g) ocelový rám s lehkou (15 g) karbonovou kompozitní podrážkou, která poskytuje extrémní obvodové zatížení v efektivnějším tvaru.

White True Path™

Bílá je nejvíce reflexní barva, která pomáhá lidskému oku jasně vidět dráhu míčku. Tvar ''Y'' pomáhá golfistům vycentrovat míček a vizualizovat cestu k jamce.

White TPU Pure Roll™ Vložka

Vložka je navržena pro jemnější pocit, zatímco drážky Pure Roll™ v 45 ° úhlu podporují optimální pohyb a lepší zvuk, pocit a celkové vlastnosti odvalování.

Konstrukce z více materiálů

Navržen z prémiových materiálů pro výjimečný výkon a optimální stabilitu. Těžký ocelový rám s ocelovými zadními závažími se spojuje s lehkou podrážkou z karbonového kompozitu, aby maximalizoval MOI.

Pokročilé tvarování

Tvar hlavy Spider X je efektivnější než Spider Tour předchozí generace a přináší elegantní vzhled, který vzbuzuje důvěru.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce TaylorMade
Strana pravá
Určení uni