Golfový putter TaylorMade Spider X Hydro Blast Single Bend je jedním z nejpokročilejších a nejstabilnějších putterů na trhu. Vysoce elegantní a moderní design s vysokým MOI. Kromě estetického vzhledu nabízí Spider X výjimečnou stabilitu a odpuštění díky své konstrukci. Umožňuje přesné míření a skvěle pomáhá vizualitovat dráhu puttu. ODPUŠTĚNÍ A DŮSLEDNOST Spider X kombinuje těžký (320g) ocelový rám s lehkou (15g) drážkou z uhlíkového kompozitu, která poskytuje extrémní obvodové zatížení a efektivnější... Celý popis

Koupit za 6 490 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Golfový putter TaylorMade Spider X Hydro Blast Single Bend je jedním z nejpokročilejších a nejstabilnějších putterů na trhu. Vysoce elegantní a moderní design s vysokým MOI. Kromě estetického vzhledu nabízí Spider X výjimečnou stabilitu a odpuštění díky své konstrukci. Umožňuje přesné míření a skvěle pomáhá vizualitovat dráhu puttu.

ODPUŠTĚNÍ A DŮSLEDNOST

Spider X kombinuje těžký (320g) ocelový rám s lehkou (15g) drážkou z uhlíkového kompozitu, která poskytuje extrémní obvodové zatížení a efektivnější tvar.

Prémiová úderová plocha

Proces Hydro Blast dodává Spider X bohatý a prvotřídní povrch. Použití vysokotlakého proudu vody vytváří hladký povrch, který je odolný a příjemný.

Funkce True Path

Funkce True Path™ byla vylepšena pomocí Spider X. Tento opticky navržený design umožňuje dokonale vizualizovat dráhu puttu. 

Konzistentní rolování

Spider X je vybaven vložkou PureRoll² vyrobenou z černého uretanu se stříbrnými hliníkovými nosníky umístěnými pod úhlem 45° směrem dolů. Design zlepšuje topspin po celé ploše a pomáhá vytvářet hladké, konzistentní rolování na greenech.

 

Standardní shaft

KBS CT Tour Stepless Chrome

Standardní grip

SuperStroke GTR 1.0 Grey/White 

 

 

Golfstores.cz nabízí vyzkoušení golfových holí předních značek s možností úpravy na míru před zakoupením. K dispozici máme různé modely hlav a shaftů, které otestujete s odborným personálem přímo u nás na prodejně nebo na hřišti pomocí profesionální analýzy švihu TrackMan. Více informací a rezervační systém naleznete zde. 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce TaylorMade
Strana pravá
Určení pánské