TaylorMade TP Hydro Blast DuPage Single Bend putter + kryt hlavy Nová tvář klasického designu - čistá estetika, klasické linie a prémiový pocit se zcela novým povrchem Hydro Blast. Spojením moderního s tradičním přináší nový pohled klasiky. Povrchová úprava Hydro Blast Proces Hydro Blast dodává tomuto klasicky tvarovanému putteru bohatý a prémiový povrch. Aplikace vysokotlakého proudu vody na nerezovou 303 ocel vytváří hladký a odolný povrch. Klasický tvar hlavy Jako moderní pojetí tradičního designu... Celý popis

Koupit za 4 632 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

TaylorMade TP Hydro Blast DuPage Single Bend putter + kryt hlavy
Nová tvář klasického designu - čistá estetika, klasické linie a prémiový pocit se zcela novým povrchem Hydro Blast. Spojením moderního s tradičním přináší nový pohled klasiky.
Povrchová úprava Hydro Blast

Proces Hydro Blast dodává tomuto klasicky tvarovanému putteru bohatý a prémiový povrch. Aplikace vysokotlakého proudu vody na nerezovou 303 ocel vytváří hladký a odolný povrch.
Klasický tvar hlavy
Jako moderní pojetí tradičního designu Mallet tvaru se DuPage spoléhá na jedinečné vizuální zarovnání a také na duální štěrbinovou dutinu, která pomáhá zarovnat míč k úderové ploše.
White Pure Roll Insert vložka
TPU Surlyn...
Zobrazit více

Parametry

Výrobce TaylorMade
Strana pravá
Určení uni