Pancéřové pouzdro Camshield Pro je skvělou ochranou celého zařízení před pády a poškrábáním. Pouzdro je kombinací vysoce kvalitních komponentů TPU a PC. Elastický a tlumící nárazy polyuretan a odolný a odolný proti otěru polykarbonát vytvářejí spolehlivou hybridní ochranu vašeho zařízení. \n Vybaveno jednoduchým a pohodlným posuvníkem, který lze kdykoli zasunout. Praktický kryt chrání objektiv před neočekávaným poškozením. Otočný kroužek o 360 stupňů se skvěle hodí jako stojan pro sledování filmů,... Celý popis

Koupit za 279 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Pancéřové pouzdro Camshield Pro je skvělou ochranou celého zařízení před pády a poškrábáním. Pouzdro je kombinací vysoce kvalitních komponentů TPU a PC. Elastický a tlumící nárazy polyuretan a odolný a odolný proti otěru polykarbonát vytvářejí spolehlivou hybridní ochranu vašeho zařízení.
\n
Vybaveno jednoduchým a pohodlným posuvníkem, který lze kdykoli zasunout. Praktický kryt chrání objektiv před neočekávaným poškozením.
Otočný kroužek o 360 stupňů se skvěle hodí jako stojan pro sledování filmů, držák na prst pro bezpečné držení telefonu v ruce a dokonce i jako upevnění pro magnetický držák v autě.
\n
VLASTNOSTI PRODUKTU:
- 100% originální
- Baleno v originálním obalu
- Mimořádně odolné
- Precizně vyrobené
- Otočný kroužek o 360 stupňů
- Ochranný posuvník na objektiv
- Skvěle padnoucí
- Plně funkční
- Snadná montáž a demontáž
\n
SOUČÁSTI BALÍČKU:
1 x Pouzdro Tech-Protect CamShield Pro
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Tech-Protect

Podobné produkty