Pancéřové pouzdro Camshield Pro je dokonalou ochranou celého zařízení proti pádům a poškrábání. Pouzdro je kombinací vysoce kvalitního TPU a komponentů PC. Pružný polyuretan pohlcující nárazy a odolný polykarbonát odolný proti oděru vytvářejí spolehlivou hybridní ochranu vašeho zařízení. Je vybaven jednoduchým a pohodlným posuvníkem, který lze kdykoli otevřít. Praktický kryt chrání objektiv před neočekávaným poškozením. Kroužek otočný o 360 stupňů se skvěle hodí jako stojánek pro sledování filmů,... Celý popis

Koupit za 279 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Pancéřové pouzdro Camshield Pro je dokonalou ochranou celého zařízení proti pádům a poškrábání. Pouzdro je kombinací vysoce kvalitního TPU a komponentů PC. Pružný polyuretan pohlcující nárazy a odolný polykarbonát odolný proti oděru vytvářejí spolehlivou hybridní ochranu vašeho zařízení.

Je vybaven jednoduchým a pohodlným posuvníkem, který lze kdykoli otevřít. Praktický kryt chrání objektiv před neočekávaným poškozením.
Kroužek otočný o 360 stupňů se skvěle hodí jako stojánek pro sledování filmů, úchyt pro prsty, který telefon bezpečně drží v ruce, nebo dokonce jako nástavec pro magnetický držák do auta.

Vlastnosti produktu:

- 100% originál

- Baleno v originální krabici

- Extrémně odolné

- Precizní zpracování

- Otočný kroužek o 360 stupňů

- Ochranný posuvník objektivu

- Skvěle padnoucí

- Plně funkční

- Snadná instalace a demontáž

Sada obsahuje:

- 1x pouzdro Tech-Protect CamShield Pro
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Tech-Protect

Podobné produkty