Chytrá domácnost jednoduše Pokud si chcete domácnost či kanceláře vybavit chytrými zámky Tedee Lock a zjistili jste, že vaše stávající zámky nevyhovují instalaci, nezoufejte. Stačí si nainstalovat modulární cylindr GERDA, který padne na všechny zámky jakékoli délky s europrofilem. Instalace je velmi snadná a díky dobře a podrobně zpracovanému uživatelskému manuálu ji zvládnete sami doma během několika desítek minut. Vysoká variabilita Výrobci se mohou pochlubit dlouhou tradicí a zkušenostmi v zámečnickém... Celý popis

Koupit za 1 645 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Chytrá domácnost jednoduše

Pokud si chcete domácnost či kanceláře vybavit chytrými zámky Tedee Lock a zjistili jste, že vaše stávající zámky nevyhovují instalaci, nezoufejte. Stačí si nainstalovat modulární cylindr GERDA, který padne na všechny zámky jakékoli délky s europrofilem. Instalace je velmi snadná a díky dobře a podrobně zpracovanému uživatelskému manuálu ji zvládnete sami doma během několika desítek minut.

Vysoká variabilita

Výrobci se mohou pochlubit dlouhou tradicí a zkušenostmi v zámečnickém odvětví a cylindr GERDA je tak skvěle zpracován po všech stránkách. Unikátní konstrukce umožňuje nainstalovat z jedné strany dveří chytrý a z druhé strany klasický zámek. Každý člen domácnosti tak může využívat variantu, která mu více vyhovuje.

Bezpečnost nadevše

U modulárního cylindru GERDA se můžete spolehnout na vysokou kvalitu materiálu a zabezpečení. Tento cylindr vyhovuje certifikaci 6 třídy Evropského bezpečnostního standardu a zajišťuje vám tak dokonalé bezpečí.

Nainstalujte si modulární cylindr GERDA svépomocí. Propracovaný manuál vás provede instalací krok za krokem. Nebo se podívejte na návodné video tutoriály.

V tomto videu se dozvíte, jak deinstalovat starý cylindr (k zapotřebí nainstalování vložky, není nutné odebírat celé kování)

zde uvidíte, jak změřit délku cylindru

V tomto videu vám ukážeme, jak nastavit délku cylindru, aby vyhovovala vašim dveřím

a zde se můžete podívat na samotnou instalaci krokza krokem

Documentation

tedee - GERDA cylindre

Shrnutí vlastností

Vysoce spolehlivý

Celokovový

Unikátní konstrukce

Možnost využití chytrého i klasického zámku najednou

Adaptace s jakýmkoli europrofilem

Technická specifikace

Rozměry k naměření: 30-61mm / 37-68mm

Vyrobeno v EU

certifikace 6 třídy Evropského bezpečnostního standardu

Montážní návod: PDF

Barva: stříbrná

Společnost Tedee propojuje progresivní IT technologie s dlouholetými zkušenostmi s klasickým mechanikým zámečnictvím. I přes více než třicetiletou tradici na trhu jsou stále otevřeni nejnovějším trendům technologického vývoje, díky čemuž pod jejich rukama vznikají jedinečné, inovativní a vysoce kvalitní produkty nové generace. Vývojářský tým společnosti Tedee se skládá z povolaných odborníků na cloudový software, mechaniku a produktový design, čímž své chytré produkty posouvá na vyšší estetickou i praktickou úroveň. Cílem společnosti je poskytnout pohodlí a bezpečnost chytrých zámků jakékoli domácnosti.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Tedee