Tefal EY 801D15

99 %
(22 hodnocení)

Horkovzdušná fritéza Tefal EY801D15 Easy Fry & Grill XXL Milujete smažené pokrmy, ale rádi byste si je připravili zdravě a chutně? Horkovzdušná fritéza Tefal EY801D15 Easy Fry & Grill XXL vám pomůže zdravě smažit i grilovat a to bez tuku! Velkorysý objem 6,5 litrů vám umožní připravit dostatek jídla až pro 8 osob a uvařit tak pro celou vaši rodinu. Díky vyjímatelnému oddělovači můžete dokonce připravovat dva různé pokrmy zároveň. Pokročilá technologie se navíc postará, že budou hotové ve stejnou... Celý popis

Koupit za 3 999 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Horkovzdušná fritéza Tefal EY801D15 Easy Fry & Grill XXL

Milujete smažené pokrmy, ale rádi byste si je připravili zdravě a chutně? Horkovzdušná fritéza Tefal EY801D15 Easy Fry & Grill XXL vám pomůže zdravě smažit i grilovat a to bez tuku! Velkorysý objem 6,5 litrů vám umožní připravit dostatek jídla až pro 8 osob a uvařit tak pro celou vaši rodinu. Díky vyjímatelnému oddělovači můžete dokonce připravovat dva různé pokrmy zároveň. Pokročilá technologie se navíc postará, že budou hotové ve stejnou dobu. Fritéza je vybavena 8 automatickými programy pro snadnou a rychlou přípravu a také možností nastavení teploty v rozmezí 40 °C až 220 °C. S horkovzdušnou fritézou Tefal ušetříte až 70 % energie oproti tradiční troubě energetické třídy A (testováno na mražených hranolkách v roce 2022).

 

Fritéza Tefal EY801D15 Easy Fry & Grill XXL spojuje horkovzdušné smažení a grilování v jednom přístroji, a to za použití žádného či minimálního množství oleje. Vaření je naprosto snadné a rychlé. Potěší vás také XXL objem, který vystačí až pro 8 strávníků.

Zdravá horkovzdušná fritéza a gril 2v1 XXL

Díky praktickému oddělovači Flexcook si můžete vnitřní prostor fritézy Tefal EY801D15 Easy Fry & Grill XXL uzpůsobit vašim potřebám. Můžete tak připravovat dva pokrmy najednou.

Režim pro přípravu dvou jídel najednou

Fritéza Tefal EY801D15 Easy Fry & Grill XXL je vybavena speciálním režimem Intelligent Synchronization s přednastavenými funkcemi, které vám umožní připravit dvě různá jídla najednou a hlavně za stejně dlouhou dobu. Servírovat tak můžete kompletní pokrm v jeden čas.

Úspora času

 

Vařte úsporně
8 přednastavených programů
Speciální gril s roštem
Technologie Extra Crisp
XXL vnitřní objem
Snadné čištění
Aplikace Tefal
15 let opravitelný produkt

Vařte úsporně

S horkovzdušnými fritézami Tefal můžete ušetřit až 70 % energie oproti tradiční troubě energetické třídy A. Testování proběhlo v roce 2022 na mražených hranolkách.
Horkovzdušná fritéza horkovzdušná, technologie fritování Extra Crisp a grilování 2v1 pro křupavé pokrmy s žádným či minimem tuku, vyjímatelný oddělovač Flexcook pro přípravu dvou různých pokrmů najednou, příkon 1830 W, 8 automatických programů, časovač až na 10 hodin, XXL objem 6,5 l (pro až 8 osob), nastavitelná teplota 40 až 220 °C s přesnou regulací, digitální displej, dotykové ovládání, vyjímatelná nádoba s nepřilnavým povrchem, grilovací mřížka z litého hliníku, nerezové provedení, barva černá a nerez, 15letá záruka opravitelnosti
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Tefal
Objem nádoby 6.5 l
Termostat ano
Vyjímatelná nádoba ne
Časovač ano
Izolovaný plášť ano
Možnost mytí v myčce ano
Rozměry 43.2 x 36.1 x 30.3 cm
Hmotnost 5.57 kg
Regulace teploty ano
Displej ano
Horkovzdušné ano
Multifunkční ano
Klasické ne
Příkon 1830 W
Zobrazit více parametrů