Tefal FF 230831

87 %
(49 hodnocení)

Principio: malá fritéza... která má všechno, co má mít! Vychutnejte si všechny druhy smažených pochoutek s malou fritézou Principio! Fritéza která potřebuje příkon pouhých 1000 W a připraví až 600 g hranolků či jiných smažených pokrmů jen se lžičkou oleje. Přístroj se snadno spouští jednoduchým spínačem na zadní straně a frituje potraviny při teplotách od 150 °C do 190 °C. Při vaření lze použít víko s permanentním kovovým filtrem. Po smažení se fritéza snadno čistí: koš a rukojeti lze mýt v myčce... Celý popis

Koupit za 1 499 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Principio: malá fritéza... která má všechno, co má mít!
Vychutnejte si všechny druhy smažených pochoutek s malou fritézou Principio! Fritéza která potřebuje příkon pouhých 1000 W a připraví až 600 g hranolků či jiných smažených pokrmů jen se lžičkou oleje.

Přístroj se snadno spouští jednoduchým spínačem na zadní straně a frituje potraviny při teplotách od 150 °C do 190 °C. Při vaření lze použít víko s permanentním kovovým filtrem.

Po smažení se fritéza snadno čistí: koš a rukojeti lze mýt v myčce a její kompaktní velikost usnadňuje ukládání. S fritézou Principio šetříte prostor, aniž byste ustoupili z požadavků na přípravu jídel!

Minifritéza kompaktních rozměrů
Je malá, ale má všechno, co má mít! S fritézou Principio můžete připravit až 600 g hranolků. Bez problémů s ní kdykoli připravíte pochoutky pro 1 či 2 osoby.

Snadné použití
Principio je fritéza umožňující velmi snadné použití. Můžete nechat odkapat přebytečný olej z jídla v „odkapávací poloze" koše a během přípravy pokrmů můžete použít víko proti vystřikování oleje.

Ideální pro 1 či 2 osoby

Bezpečnost
Pro vaši bezpečnost má Principio chladný vnější plášť. Stěny se během fritování zahřívají.

Snadné ukládání
Principio je velmi kompaktní, tuto minifritézu proto můžete snadno kdekoliv uskladnit.

Snadné mytí
Fritéza se snadno čistí: koš a rukojeť lze mýt v myčce a víko je odnímatelné
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Tefal
Objem nádoby 1.2 l
Termostat ano
Vyjímatelná nádoba ne
Izolovaný plášť ano
Možnost mytí v myčce ano
Hmotnost 2.36 kg
Regulace teploty ano
Displej ne
Horkovzdušné ne
Klasické ano
Příkon 1000 W
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty