Popis produktu POPIS PRODUKTU Výkonný kontaktní elektrický gril Tefal Optigrill Elite XL v moderním nerezovém provedení s vysokým výkonem najednou připraví dostatek jídla až pro 8 osob. Je vybaven intuitivním ovládacím asistentem se zabudovanými, až 16 automatickými recepty, pro dokonalé výsledky. Funkce opékání zajistí optimálně restované kousky - doporučeno šéfkuchařem. V přiložené knize najdete vždy dostatek inspirace. Tefal se zavázal k tomu, že bude schopen opravit většinu svých produktů po... Celý popis

Koupit za 7 999 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Popis produktu
POPIS PRODUKTU

Výkonný kontaktní elektrický gril Tefal Optigrill Elite XL v moderním nerezovém provedení s vysokým výkonem najednou připraví dostatek jídla až pro 8 osob. Je vybaven intuitivním ovládacím asistentem se zabudovanými, až 16 automatickými recepty, pro dokonalé výsledky. Funkce opékání zajistí optimálně restované kousky - doporučeno šéfkuchařem. V přiložené knize najdete vždy dostatek inspirace. Tefal se zavázal k tomu, že bude schopen opravit většinu svých produktů po dobu 15 let.

Gril Tefal GC760D30 Optigrill Elite XL

XL povrch najednou připraví dostatek jídla až pro 8 osob

Vysoký výkon až 2 200 W

Nerezová ocel

Intuitivní grilovací asistent

Optimální restování

Možnost mýt jednotlivé části v myčce

Mnoho automatických programů opékání

Kniha receptů v balení 16 automatických receptů na dokonalé výsledky 15 let jednoduché opravitelnosti

Intuitivní ovládání

Pokročilý kontaktní elektrický gril Tefal Optigrill Elite XL disponuje jednoduchým ovládacím panelem s intuitivním grilovacím asistentem, který vás provede krok za krokem k přípravě dokonale ugrilovaného steaku či jiného pokrmu.

Až 16 automatických receptů

Na vyber máte až ze 16 automatických programů na dokonalé výsledky z grilování, od kuřecího masa, ryb, zeleniny, či pokročilé možnost přípravy jehněčího nebo králičího masa. Také oceníte funkci prudkého opékání a dokonalé restování s křupavým povrchem. Gril je doporučen šéfkuchařem.

Snadná údržba

Gril byl navržen pro snadnou údržbu. Povrch grilovacích desek je z nepřilnavých materiálů a disponuje sběračem šťáv. Navíc se dají jednotlivé části mýt v myčce nádobí. V balení naleznete knihu šéfkuchaře pro každodenní inspiraci.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Tefal
Typ kontaktní
Materiál grilovací plochy hliníkové
Příkon 2200 W
Počet grilovacích ploch 2
Hmotnost 5.2 kg
Barva černé/stříbrné
Počet programů 16
S regulací teploty ano
S časovačem ano
Desky vhodné do myčky ano
Displej ano
Odkapávací miska na tuk ano
Vestavné ne
Udržování teploty ne
Odnímatelné desky ano
Elektrické ano
Šířka grilovací plochy 40 cm
Hloubka grilovací plochy 20 cm
Výška grilu 18 cm
Šířka grilu 44.4 cm
Hloubka grilu 34.3 cm
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty