Tefal Ultimate Pure FV9845E0

93 %
(107 hodnocení)

ehlička Tefal Ultimate Pure FV9545E0 představuje účinné žehlení pro vaše prádlo. Nejvýkonnější napařovací žehlička tohoto výrobce disponuje příkonem 3 200 W. Takovýto vysoký výkon vám umožní vyžehlit prádlo rychleji než kdy dříve. Dostatek páry až 60 g/min je ideální pro odstranění téměř každého záhybu. A s těmi nejodolnějšími, zejména na silných látkách, si snadno poradí obzvlášť výkonný parní ráz 260 g/min. Maximálně praktické použití Snadnou kluznost po látce zajistí odolná žehlicí plocha Durilium... Celý popis

Koupit za 2 845 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

ehlička Tefal Ultimate Pure FV9545E0 představuje účinné žehlení pro vaše prádlo. Nejvýkonnější napařovací žehlička tohoto výrobce disponuje příkonem 3 200 W. Takovýto vysoký výkon vám umožní vyžehlit prádlo rychleji než kdy dříve. Dostatek páry až 60 g/min je ideální pro odstranění téměř každého záhybu. A s těmi nejodolnějšími, zejména na silných látkách, si snadno poradí obzvlášť výkonný parní ráz 260 g/min.

Maximálně praktické použití

Snadnou kluznost po látce zajistí odolná žehlicí plocha Durilium AirGlide Autoclean, která zajistí také optimální rozptyl páry. Zároveň nevyžaduje žádnou údržbu. Unikátní filtr mikročástic vodního kamene 2 v 1 propustí k oděvům jen čistou páru a zabrání vzniku skvrn od vodního kamene. Filtr zachytí vodní kámen a všechny jeho částice na 0,2 mm. Samozřejmostí je jeho snadné vyjmutí a čištění. 

Žehlete bez starostí

Ideální funkcí pro praktické použití je Automatic Steam, která zvolí to pravé množství páry. Stačí pouze navolit teplotu odpovídající druhu žehleného prádla. Žehlička se postará o ostatní. Můžete žehlit libovolně dlouho, pomocníkem k tomu vám bude také velká nádržka na vodu o objemu 350 ml, která vystačí na kopec prádla. To můžete dle potřeby i kropit. Praktický je také extra velký otvor na plnění vodou.

Myšleno je samozřejmě i na vaši bezpečnost. Pokud žehličku ponecháte bez dozoru, sama se automaticky vypne, a to za 8 minut ve vertikální poloze a za 30 sekund, jakmile ji zapomenete položenou na žehlicí ploše.

 

Klíčové vlastnosti:

- Mimořádný příkon pro snadné a rychlé žehlení

- Nepřilnavá žehlicí plocha pro snadnou kluznost

- Velká nádržka na vodu

- Bezpečný provoz díky automatickému vypnutí

 

S žehličkou od Tefalu budete mít prádlo svěží a narovnané dřív, než skončí díl vašeho oblíbeného seriálu.

 

Garance opravitelnosti po dobu 15 let

Značka Tefal se zavázala poskytovat technické náhradní díly pro téměř všechny své spotřebiče po dobu 15 let od nákupu. K dispozici je více než 6 200 autorizovaných profesionálních servisů po celém světě.

 
Filtr mikročástic vodního kamene

Žehlička sama brání vzniku vodního kamene. Obsahuje filtr 2 v 1, který dokáže odstranit mikročástice kamene z použité vody, takže při napařování oblečení se ke tkaninám dostane pouze čistá tekutina.

 

 

Vysoký výkon

Žehlička s výkonem 3 200 W si dokáže udržet stabilně vysoký výkon po celou dobu svého provozu. Můžete mít jistotu, že při žehlení bude pečlivě postaráno o vaše oblečení od prvního do posledního kousku.

 

 

Parní ráz

Na extra odolné záhyby aktivujte parní ráz. Ten má sílu 260 gramů a hravě si poradí i s nejtvrdohlavějšími látkami, abyste je měli rovné a jemné rychle a bez námahy.

 

 

Nepřetržitá pára

K běžnému žehlení postačí nepřetržitý výstup páry. Ten si podle typu látek můžete regulovat od nuly do 60 g/min, aby nedošlo k poničení jemných tkanin, ale zároveň aby prádlo nezůstalo pomačkané.

 

 

Nepřilnavá žehlicí plocha

Žehlicí plocha Durilium AirGlide AutoClean zajistí snadné klouzání po všech typech látek. Nehrozí proto jejich poničení v důsledku dlouhého působení horké páry ani zvýšená námaha při snaze o narovnání záhybů.

 

 

Automatické vypnutí

K bezpečnosti provozu přispívá funkce automatického vypnutí. Přístroj se sám vypne po osmi minutách nečinnosti, aby neplýtval elektrickou energií a nehrozilo riziko vzniku nehody. Pokud je žehlička položená na žehlicí ploše, vypne se již po půl minutě.

 

 

Anti-drip proti kapkám

Během žehlení se na oblečení nebudou vytvářet mastné a mokré skvrny. Zařízení se pyšní funkcí Anti-drip, která brání zkapalňování páry a vzniku skvrn.

 

 

Automatic Steam

Nechce se vám u každého kousku oblečení neustále měnit množství páry? Nyní již nemusíte. Nastavte si funkci Automatic Steam, která zvládne upravovat intenzitu páry pro každý druh oděvu.

 

 

Velká nádržka na vodu

Před začátkem práce napusťte velkou 350ml nádržku vodou, abyste ji v průběhu žehlení nemuseli doplňovat a ztrácet tím čas. Žehlení vám půjde snadno od ruky, nic vás nebude vyrušovat.

 

 

 
Dezinfikuje vaše oděvy

Žehlička spoléhá na intenzivní sílu páry, takže vaše oděvy nejen dokonale vyžehlí a osvěží, ale také vydezinfikuje a zbaví je až 99,9 % virů, bakterií a zárodků.

 

 

Dokumentace k tomuto produktu

LR-BL-FV9845E0-1830006927-LOC_CE-CS_CZ
Stáhnout / (451.46 kB)

Opravitelnost
Stáhnout / (300.22 kB)

CALOR_FV98XX_1820007605_QSG
Stáhnout / (9.48 MB)
Zobrazit více

Parametry

Příkon 3200 W
Systém odvápňování ano
Vertikální napařování ano
Systém proti odkapávání ano
Samočištění ano
Kontrolka provozu ano
Automatické vypínání ano
Ionizační technologie ne
Použití vody z kohoutku ano
Napařovací špička ano
Eco režim ne
Parní ráz 260 g/min
Rovnoměrné dávkování páry 60 g/min
Objem vodní nádržky 350 ml
Hmotnost 1.9 kg
Výrobce Tefal
Žehlicí plocha keramické
Typ žehličky napařovací
Délka přívodového kabelu 2.5 m
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty