Lepidlo pro PU pásky na prodlužování vlasů Lepidlo Ultra Hold je nejsilnější tekuté vlasové lepidlo na bázi akrylu. Doba po kterou lepidlo bezpečně drží je až pět týdnů v závislosti na vlhkosti prostředí a pocení. Lepidlo se používá pro lepení nejrůznějších vlasových náhrad a při prodlužování vlasů. Lepidla na bázi aktrylu lepí na širokou škálu materiálů a dobře funguje při vysokých teplotách. Rozdíl mezi lepidlem na bázi silikonu a aktrylu je, že akrylové lepidla nabízejí extrémně rychlou dobu... Celý popis

Koupit za 350 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Lepidlo pro PU pásky na prodlužování vlasů
Lepidlo Ultra Hold je nejsilnější tekuté vlasové lepidlo na bázi akrylu. Doba po kterou lepidlo bezpečně drží je až pět týdnů v závislosti na vlhkosti prostředí a pocení. Lepidlo se používá pro lepení nejrůznějších vlasových náhrad a při prodlužování vlasů.
Lepidla na bázi aktrylu lepí na širokou škálu materiálů a dobře funguje při vysokých teplotách. Rozdíl mezi lepidlem na bázi silikonu a aktrylu je, že akrylové lepidla nabízejí extrémně rychlou dobu vytvrzování. Lepidlo je průhledné, vodě odolné, hypoalergenní a proto bezpečné pro pokožku hlavy.
Před použitím vždy proveďte test na malém vzorku. Po nanesení přitiskněte vlasový systém , pevně držte 10 sekund. Určeno pouze pro vnější použití. Vyhněte se očnímu kontaktu.
Na odstranění lepidla je nevhodnější odstraňovač lepidla a lepících pásek.
Po použití pevně ​​uzavřete víčko. Uchovávejte mimo dosah dětí. Lepidlo je hořlavé. Uchovávejte při teplotě do 30C.

Pokud vám nebude něco jasné nebo si nebudete v aplikaci jistí, obraťte se na nás - rádi poradíme.
Péče o prodloužené vlasy
Aby vám vlasy dlouho vydržely, popsali jsme vám potřebnou péči o vlasy v tomto článku.
Zobrazit více