Tempish Bing

100 %
(3 hodnocení)

Minimální omezení v pohybu Inline sada návleků Tempish Bing Pink se skládá z chráničů na kolena a lokty. Chlubí se velice dobrým větráním, skvěle padnou a zvyšují komfort jízdy. Dokonalá ochrana a pohodlí Uvnitř najdete kombinace plastické výztuhy s pohodlnou měkkou pěnou, což zaručuje maximální ochranu při zachování pohodlí. Pohodlné nošení vám navíc zajistí vnitřní savá froté textilie, která dokonale odvede pot. K lepší vzdušnosti přispívají samozřejmě i perforovaná místa. Upásat a na trať! Aby... Celý popis

Koupit za 336 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Minimální omezení v pohybu
Inline sada návleků Tempish Bing Pink se skládá z chráničů na kolena a lokty. Chlubí se velice dobrým větráním, skvěle padnou a zvyšují komfort jízdy.
Dokonalá ochrana a pohodlí
Uvnitř najdete kombinace plastické výztuhy s pohodlnou měkkou pěnou, což zaručuje maximální ochranu při zachování pohodlí. Pohodlné nošení vám navíc zajistí vnitřní savá froté textilie, která dokonale odvede pot. K lepší vzdušnosti přispívají samozřejmě i perforovaná místa.
Upásat a na trať!
Aby chrániče držely na svém místě, jsou vybaveny elastickými pásky se zapínáním na suchý zip. Pro dokonalé zajištění návleků proti pohybu na nich najdete dva silikonové pásky.
Zobrazit více

Bazarové nabídky