Tempish Cool Max

78 %
(36 hodnocení)

Velmi komfortní sada chráničů Tempish CoolMax na kolena, lokty a zápěstí. Materiál CoolMax zajišťuje velmi rychlý odvod potu od povrchu těla do chrániče a následné odpařování. Tyto chrániče jsou velmi estetické a konstrukcí je zabezpečena jejich stabilní pozice při pohybu i případném pádu. Určení: sada dvou párů chráničů určených k ochraně kolen a loktů a jednoho páru chráničů na ochranu zapěstí a dlaní při rekreačním sportování na kolečkových bruslích. Fixace na končetinu: kolena a lokty - pružným... Celý popis

Koupit za 168 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Velmi komfortní sada chráničů Tempish CoolMax na kolena, lokty a zápěstí.
Materiál CoolMax zajišťuje velmi rychlý odvod potu od povrchu těla do chrániče a následné odpařování. Tyto chrániče jsou velmi estetické a konstrukcí je zabezpečena jejich stabilní pozice při pohybu i případném pádu.
Určení: sada dvou párů chráničů určených k ochraně kolen a loktů a jednoho páru chráničů na ochranu zapěstí a dlaní při rekreačním sportování na kolečkových bruslích.
Fixace na končetinu: kolena a lokty - pružným páskem se suchým zipem zápěstí a dlaně - navlečení na ruku a upevnění páskem se suchým zipem.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Tempish
Umístění chráničů kolena, lokty, zápěstí