Tempish HERO

94 %
(12 hodnocení)

Profesionální brankářská maska HERO je v provedení JUNIOR a SENIOR. Maska je vyrobená z mimořádně odolného ABS plastu určená pro potřeby soutěžních a profesionálních hráčů. - Je certifikována IFF. - Nové anatomické polstrování bandáží na bázi PE s nastavitelnou ochranou brady. Čelo se opírá o vyměnitelný savý pásek z materiálu CoolMax, který se výborně stará o odvod potu. - Maska se perfektně přizpůsobí každému tvaru hlavy a obličeje díky konstrukci, tvaru skeletu, vnitřní bandáži... Celý popis

Koupit za 2 249 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Profesionální brankářská maska HERO je v provedení JUNIOR a SENIOR.Maska je vyrobená z mimořádně odolného ABS plastu určená pro potřeby soutěžních a profesionálních hráčů.- Je certifikována IFF.

- Nové anatomické polstrování bandáží na bázi PE s nastavitelnou ochranou brady. Čelo se opírá o vyměnitelný savý pásek z materiálu CoolMax, který se výborně stará o odvod potu.

- Maska se perfektně přizpůsobí každému tvaru hlavy a obličeje díky konstrukci, tvaru skeletu, vnitřní bandáži a materiálu stahovacích pásků.

- Kvalitnější ventilace vzduchu je umožněna pomocí správně umístěných větracích otvorů.

- Nový typ ochranné mřížky z kvalitní oceli chrání obličej i oči a zajišťuje společně s tvarem masky perfektní přehled o hře.

- Protažená část pod bradou chráni krk.

- Velikost: junior (obvod max.52cm)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Tempish