Tempish TAKY

100 %
(4 hodnocení)

Inline chrániče Tempish Taky Pink je sada chráničů na zápěstí, kolena a lokty, která zajistí bezpečnou jízdu na bruslích. Bezpečnost i pohodlí Jemná textilie na vnitřní straně chráničů dobře pohlcuje pot a je velice příjemná na kůži. Přebytečná vlhkost je odvedena větracími otvory. Díky tomu si užijete nejen bezpečnou, ale i pohodlnou jízdu. Drží na svém místě Všechny chrániče jsou navrhnuty tak, aby co nejlépe držely. Jednoduše je připevníte pomocí elastických pásků, jejichž účinnost ještě podporuje... Celý popis

Koupit za 625 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Inline chrániče Tempish Taky Pink je sada chráničů na zápěstí, kolena a lokty, která zajistí bezpečnou jízdu na bruslích.
Bezpečnost i pohodlí
Jemná textilie na vnitřní straně chráničů dobře pohlcuje pot a je velice příjemná na kůži. Přebytečná vlhkost je odvedena větracími otvory. Díky tomu si užijete nejen bezpečnou, ale i pohodlnou jízdu.
Drží na svém místě
Všechny chrániče jsou navrhnuty tak, aby co nejlépe držely. Jednoduše je připevníte pomocí elastických pásků, jejichž účinnost ještě podporuje punčoška. Ta navíc tlumí tlak pásků na kůži.
Minimální omezení v pohybu
Chrániče mají perfektní anatomický tvar. Tím je zajištěna velká volnost pohybu a chránič vás nijak neomezuje.
Vysoká míra ochrany
Prvotní ochranu před nárazem zajišťuje pevná a lehká skořepina, pod kterou se nachází pěna tlumící nárazy. Chránič zápěstí má navíc plastickou výztuhu, která chrání zápěstí z vnitřní strany.
V jednoduchosti je krása
Nenápadnou konzervativní černou barvu oživují malé růžové doplňky a nášivka s logem TEMPISH. Chrániče si můžete vybrat ve velikosti S, M nebo L.

Pánové jistě ocení chrániče v černé barvě.
Zobrazit více

Bazarové nabídky