Stínící síť na pletivo Coimbra 230 g/m2 stínění 100%. 3x vyšší váha na centimetr čtvereční, než u běžných tkanin zaručuje úplné stínění, vysokou odolnost proti roztržení a dlouhou životnost barev. Ke snadné instalaci vám poslouží oka podél okrajů. Stínící plachta je odolná UV záření, a i po letech zůstává beze změn. Instaluje se svisle jako stínění proti nechtěným pohledům či větru, nebo ve dvorech a zahradách natažená horizontálně k ochraně venkovních ploch, teras, bazénů a automobilů před slunečním... Celý popis

Koupit za 65 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Stínící síť na pletivo Coimbra 230 g/m2 stínění 100%.

3x vyšší váha na centimetr čtvereční, než u běžných tkanin zaručuje úplné stínění, vysokou odolnost proti roztržení a dlouhou životnost barev. Ke snadné instalaci vám poslouží oka podél okrajů. Stínící plachta je odolná UV záření, a i po letech zůstává beze změn. Instaluje se svisle jako stínění proti nechtěným pohledům či větru, nebo ve dvorech a zahradách natažená horizontálně k ochraně venkovních ploch, teras, bazénů a automobilů před slunečním zářením. Snadno se řeže bez následného třepení okrajů. Pro instalaci doporučujeme použit úchyty, spony, stahovací pásky nebo drát.

Poznámka

Některé varianty stínících tkanin jsou výrobcem dodávány přeložené jako takzvaný "polorukáv". Role, kterou Vám doveze přepravce, může při odběru zboží vypadat na první pohled menší, než jsou skutečné rozměry zakoupené tkaniny v rozloženém stavu.     

 

Vlastnosti:

- Příjemný estetický vzhled.

- UV-stabilizované.

- Nepodléhá chemickým a atmosférickým vlivům.

- Snadná instalace a údržba.

- Nedeformuje se díky rašlovému úpletu.

Technické parametry: 

- Zastínění: 100 %.

- Plošná hmotnost: 230 g/m2.

- Výška: 1,8 m.

- Délka: 50 m.

- Hmotnost role: 21 kg

Možností instalace:

Videonávod instalace stínících tkanin TENAX:

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Tenax
Zastínění 100%
Barva zelené
Šíře 1 m
Typ tkaniny
Balení metráž