Stínící síť na pletivo Soleado PRO 100 g/m2 se stíněním 90 %. Síť tkaná z polyethylenu se zesílenými okraji pro snadné uchycení na plot nebo pletivo je široce používaná v zahradách či terasách. Stínící plachta je odolná UV záření, a i po letech zůstává beze změn. Instaluje se svisle jako stínění proti nechtěným pohledům či větru, nebo ve dvorech a zahradách natažená horizontálně k ochraně venkovních ploch, teras, bazénů a automobilů před slunečním zářením. Snadno se řeže bez následného třepení... Celý popis

Koupit za 19 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Stínící síť na pletivo Soleado PRO 100 g/m2 se stíněním 90 %.

Síť tkaná z polyethylenu se zesílenými okraji pro snadné uchycení na plot nebo pletivo je široce používaná v zahradách či terasách. Stínící plachta je odolná UV záření, a i po letech zůstává beze změn. Instaluje se svisle jako stínění proti nechtěným pohledům či větru, nebo ve dvorech a zahradách natažená horizontálně k ochraně venkovních ploch, teras, bazénů a automobilů před slunečním zářením. Snadno se řeže bez následného třepení okrajů. Pro instalaci doporučujeme použit úchyty, spony, stahovací pásky nebo drát.

Poznámka

Některé varianty stínících tkanin jsou výrobcem dodávány přeložené jako takzvaný "polorukáv". Role, kterou Vám doveze přepravce, může při odběru zboží vypadat na první pohled menší, než jsou skutečné rozměry zakoupené tkaniny v rozloženém stavu.     

 
Vlastnosti:

- Příjemný estetický vzhled.

- UV-stabilizované.

- Nepodléhá chemickým a atmosférickým vlivům.

- Snadná instalace a údržba.

- Nedeformuje se díky rašlovému úpletu.

Technické parametry: 

- Zastínění: 90 %.

- Plošná hmotnost: 100 g/m2.

- Výška: 1,2 m.

- Délka: 100 m.

- Hmotnost role: 12 kg

Možností instalace:

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Tenax
Barva zelené
Šíře 1,2 m
Typ tkaniny
Balení metráž