TePe Mini extra soft zubní kartáček bez obrázku    Pro děti do 3 let Malý zubní kartáček s trojúhelníkovou hlavičkou s extra měkkými vlákny a dětskými motivy, které navrhlo švédské disignerové studio Isa Design. Zubní kartáček TePe MINI je vhodný pro děti do 3 let. Rukojeť kartáčku zajišťuje dobré držení malou rukou a je vhodná i pro společný nácvik s dospělou osobou.   TePe Mini extra soft Kvalitní zubní kartáček Zoblené konce vláken pro šetrné čištění Všechny kartáčky TePe mohou být vytvarovány... Celý popis

Koupit za 49 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

TePe Mini extra soft zubní kartáček bez obrázku 
 
Pro děti do 3 let
Malý zubní kartáček s trojúhelníkovou hlavičkou s extra měkkými vlákny a dětskými motivy, které navrhlo švédské disignerové studio Isa Design. Zubní kartáček TePe MINI je vhodný pro děti do 3 let. Rukojeť kartáčku zajišťuje dobré držení malou rukou a je vhodná i pro společný nácvik s dospělou osobou.
 
TePe Mini extra soft

Kvalitní zubní kartáček
Zoblené konce vláken pro šetrné čištění
Všechny kartáčky TePe mohou být vytvarovány dle vlastních potřeb pro lepší přístup k zadním zubům
Neklouzavá, ergonomická rukojeť pro pevné uchopení rodiči. 
Komfortní uchopení i pro děti

 
Různé barvy
 
Zubní kartáčky TePe jsou ergonomické a dokonale účinné v čištění. Tato švédská značka patří ke kartáčkům, které doporučuje většina odborníků v Evropě a je bezkonkurenční ve Skandinávii. Kartáčky byly vyvinuty ve spolupráci s univerzitami ve Stockholmu, Götteborgu a Malmö a navrhované jako kombinace důmyslné rukojeti a efektivní čistící hlavice. Kartáčky TePe se vyrábí v různých tvrdostech vláken a vždy v prvotřídní kvalitě. Mezi kartáčky TePe si vybere opravdu každý.
 
 
 
Související články
 
Jak motivovat děti k lepšímu čištění zubu
Výrobky TePe pro děti
Mléčné zuby potřebují péči
Zobrazit více

Parametry

Výrobce TePe