Tepelně izolační a zateplovací tapeta/fólie na bázi polyethylenové pěny s reflexní vrstvou. Určena nejen za radiátory, ale i pro izolace tepelných zařízení a jako tepelně reflexní štít. Rozměry: - balení role: 50 cm x 5 m = 2,5 m² - tloušťka: 2 mm Vlastnosti: - Vynikající tepelně izolační a zateplovací vlastnosti - Vysoká reflexivní schopnost - odraz až 90% tepla - Tepelná odolnost -40 / +70 °C - Dokonale přizpůsobivá izolovanému materiálu - Parotěsná, vodonepropustná, lehce omyvatelná... Celý popis

Koupit za 135 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Tepelně izolační a zateplovací tapeta/fólie na bázi polyethylenové pěny s reflexní vrstvou. Určena nejen za radiátory, ale i pro izolace tepelných zařízení a jako tepelně reflexní štít.

Rozměry:

- balení role: 50 cm x 5 m = 2,5 m²

- tloušťka: 2 mm

Vlastnosti:

- Vynikající tepelně izolační a zateplovací vlastnosti

- Vysoká reflexivní schopnost - odraz až 90% tepla

- Tepelná odolnost -40 / +70 °C

- Dokonale přizpůsobivá izolovanému materiálu

- Parotěsná, vodonepropustná, lehce omyvatelná

- Technická a bezpečnostní dokumentace ke stažení

Tepelný reflexní štít lepený na stěnu za radiátorová tělesa, kamna a sporáky. Izolace armatur, rozvodů teplé i studené vody a vzduchotechniky. Izolace klimatizačních jednotek, výměnných částí členů rekuperačních jednotek. Tepelné izolace pod podlahové krytiny, vyrovnávání nerovností podlah. Vhodná také jako obalový materiál jemné mechaniky, skla, porcelánu apod.

 

Skladem i na prodejně, ihned k odeslání!
Zobrazit více

Parametry

Výrobce DEN BRAVEN