Stínící tkanina se používají ke snížení průhlednosti všech typů oplocení a nabízí tak výborné řešení pro oddělení prostor, nebo vytvoření soukromí. Výborně se také hodí do zahrad ke stínění například ve sklenících, nebo jako ochrana proti ptactvu. Tkanina je vyrobena ze 100% HDPE materiálu, který je odolný proti roztržení, je nenasákavý a maximálně vzdušný. Navíc je vysoce chemicky odolný. Oproti přírodním materiálům ( rákos, bambus ), které se používá pro stejný účel, mají sítě z HDPE mnohonásobně... Celý popis

Koupit za 110 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Stínící tkanina se používají ke snížení průhlednosti všech typů oplocení a nabízí tak výborné řešení pro oddělení prostor, nebo vytvoření soukromí. Výborně se také hodí do zahrad ke stínění například ve sklenících, nebo jako ochrana proti ptactvu.
Tkanina je vyrobena ze 100% HDPE materiálu, který je odolný proti roztržení, je nenasákavý a maximálně vzdušný. Navíc je vysoce chemicky odolný. Oproti přírodním materiálům ( rákos, bambus ), které se používá pro stejný účel, mají sítě z HDPE mnohonásobně vyšší životnost.
Na podlouhlých stranách jsou zesílené lemy se všitými oky pro montáž.
Šířka (výška) tkaniny: 200 cm
Délka návinu: 10 m
Zastínění: 80%
Pevnost materiálu: 80 g/m2
Materiál: HDPE (polyethylen s vysokou hustotou)
UV stabilní: ANO
Barva: tmavě zelená
POZOR - tato stínící tkanina je balena po přeložení na půl. Výsledná délka balíku je poloviční oproti skutečné délce tkaniny.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce TES
Hmotnost 0.26 kg