TESAŘSKÉ VRUTY DO DŘEVA TALÍŘOVÉ 8x300 TORXŠrouby pro dřevěné konstrukce s podložkovou hlavou, zásuvka TX Velikost 8,0 x 300 mm Balení po 50 ks Originální produkt renomované společnosti DOMAX ® TECHNICKÉ PARAMETRY - průměr šroubu (dw) – 8 mm - délka šroubu (Lw) – 300 mm - typ hlavy šroubu – TORX 40 (TX40) - materiál - nízkouhlíková, pozinkovaná ocel Tesařské vruty mají díky inovativní konstrukci vylepšené schopnosti šroubování a výrazně tak zlepšují práci při montáži dřevěných konstrukcí. Tyto... Celý popis

Koupit za 474 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

TESAŘSKÉ VRUTY DO DŘEVA TALÍŘOVÉ 8x300 TORXŠrouby pro dřevěné konstrukce s podložkovou hlavou, zásuvka TX
Velikost 8,0 x 300 mm

Balení po 50 ks

Originální produkt renomované společnosti DOMAX ®
TECHNICKÉ PARAMETRY

- průměr šroubu (dw) – 8 mm
- délka šroubu (Lw) – 300 mm
- typ hlavy šroubu – TORX 40 (TX40)
- materiál - nízkouhlíková, pozinkovaná ocel

Tesařské vruty mají díky inovativní konstrukci vylepšené schopnosti šroubování a výrazně tak zlepšují práci při montáži dřevěných konstrukcí. Tyto šrouby plně nahrazují stavební hřebíky a nevyžadují vrtání. Hluboká zásuvka TORX umožňuje lepší přenos síly šroubování a zabraňuje vyskakování bitu.

Dřevěné konstrukce, které jsou stavebními prvky, vyžadují, aby k jejich montáži byly používány pouze certifikované trnové spojovací prvky. Námi nabízené šrouby se vyznačují vysokou kvalitou zpracování.
VLASTNOSTI
1. Vosková vrstva. Speciální vosková vrstva nanášená během výrobního procesu výrazně snižuje šroubovací moment. Díky tomu je montáž rychlejší, jednodušší a snižuje spotřebu energie, což je zvláště důležité u nářadí napájeného akumulátorem

2. Podložková hlava s drážkou TORX. Podložková hlava zvětšuje přítlačnou plochu a zajišťuje tak vysokou odolnost proti protahování. Zásuvka TORX zaručuje optimální přenos točivého momentu.

3. Rozvrtávací fréza. Vyvrtávací fréza snižuje moment síly potřebné pro šroubování rozšířením otvoru.

4. Řezací karby. Speciální řezné karby na závitu prořezávají vlákna struktury dřeva během šroubování

5. Speciální ostří. Na začátku je závit naříznutý, což usnadňuje zahájení šroubování a zabraňuje praskání dřeva. Díky němu šroub nevyžaduje předvrtání.
Certifikáty:

Šrouby byly vyrobeny v souladu s požadavky normy PN-EN 14592:2008+A1:2012, což potvrzuje Prohlášení o vlastnostech použití

Námi nabízené šrouby se vyznačují nejvyšší kvalita a lze je bez obav používat ve stavebnictví. Snažíme se, aby výrobky dodávané našim dodavatelům byly bezpečné a přizpůsobené konkrétním úkolům.

Námi nabízené šrouby se vyznačují nejvyšší kvalita a lze je bez obav používat ve stavebnictví. Snažíme se, aby výrobky dodávané našim dodavatelům byly bezpečné a přizpůsobené konkrétním úkolům.

Na našich dalších aukcích najdete další velikosti tesařských šroubů s talířovou a kuželovou hlavou.
Zobrazit více