Bábovka jako od babičky Upečte si poctivou domácí bábovku v klasické silnostěnné keramické formě, kterou podle zkušených kuchařek a cukrářek žádná jiná nenahradí. Keramická forma DELÍCIA má dvoubarevnou glazuru, proto i výborně vypadá. Upečete v ní velkou, nebo malou bábovku s dokonale propracovanými detaily.  Klasická bábovková forma z keramiky Masivní provedení keramické formy zaručuje, že bude domácí bábovka dokonale a rovnoměrně propečená. Kvalitní glazura má přirozeně antiadhezní vlastnosti,... Celý popis

Koupit za 1 049 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Bábovka jako od babičky
Upečte si poctivou domácí bábovku v klasické silnostěnné keramické formě, kterou podle zkušených kuchařek a cukrářek žádná jiná nenahradí.
Keramická forma DELÍCIA má dvoubarevnou glazuru, proto i výborně vypadá. Upečete v ní velkou, nebo malou bábovku s dokonale propracovanými detaily. 
Klasická bábovková forma z keramiky
Masivní provedení keramické formy zaručuje, že bude domácí bábovka dokonale a rovnoměrně propečená.

Kvalitní glazura má přirozeně antiadhezní vlastnosti, upečenou bábovku z formy snadno vyklopíte.
Recept na bábovku
 
Forma na bábovku DELÍCIA je vhodná do všech typů pečicích trub. Součástí balení je původní recept na vynikající domácí bábovku, a když zrovna nepečete, poslouží vám i jako stylová kuchyňská dekorace. 
Materiál: silnostěnná keramika s kvalitní dvoubarevnou glazurou. Tepelná odolnost od -18 do 250 ˚C.Čištění: vhodná do myčkyZáruka: 3 roky
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Tescoma
Materiál keramické
Barva béžová|červená
Šířka 24.5 cm
Délka 28.5 cm
Hloubka 12.5 cm