TESCOMA strojek pro přípravu těstovin DELÍCIA - Tagliolini, fettuccine, lasagne – zkrátka pasta, čili hezky česky těstoviny. Stejný základ, nekonečně mnoho úžasných variací na talíři. A co teprve domácí těstoviny z čerstvých surovin? Jedním slovem – FANTASTICO! Se strojkem pro přípravu těstovin DELÍCIA máte exkluzivní oběd či večeři hotovy během chvilky. Speciality italské kuchyně totiž nikdy nezklamou!   V ČEM JE STROJEK NA PŘÍPRAVU TĚSTOVIN DELÍCIA VÝJIMEČNÝ? Snadno s ním vyrobíte čerstvé domácí... Celý popis

Koupit za 1 049 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

TESCOMA strojek pro přípravu těstovin DELÍCIA - Tagliolini, fettuccine, lasagne – zkrátka pasta, čili hezky česky těstoviny. Stejný základ, nekonečně mnoho úžasných variací na talíři. A co teprve domácí těstoviny z čerstvých surovin? Jedním slovem – FANTASTICO!
Se strojkem pro přípravu těstovin DELÍCIA máte exkluzivní oběd či večeři hotovy během chvilky. Speciality italské kuchyně totiž nikdy nezklamou!
 
V ČEM JE STROJEK NA PŘÍPRAVU TĚSTOVIN DELÍCIA VÝJIMEČNÝ?
Snadno s ním vyrobíte čerstvé domácí tagliolini, fettuccine, lasagne i tenké polévkové nudle. Nejprve mezi hladkými válci připravíte dokonalé pláty těsta o potřebné síle, kterou jednoduše nastavíte pomocí kolečka s číselníkem.Mezitím se můžete rozhodnout, jaký typ těstovin budete vařit.
Jakmile si vyberete, vložíte připravené pláty těsta mezi správné krájecí válce, párkrát otočíte kličkou a vaše báječná „pasta“ je na světě!

JAKÉ MÁ STROJEK NA VÝROBU TĚSTOVIN DELÍCIA DALŠÍ VÝHODY? 

masivní a odolný strojek je vyroben z prvotřídních materiálů
 
elegantní design ladí s ostatními produkty oblíbené linie DELÍCIA
 
je k pracovní desce uchycen velkou kovovou svorkou, jež zaručuje perfektní stabilitu při práci
 
součástí balení je návod k použití
 
obsahuje originální recepty 

 
Materiál: prvotřídní nerezavějící ocel, vysoce kvalitní kovy a odolné plasty.
 
Mytí v myčce: ne.
 
Záruka: 3 roky.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Tescoma
Hmotnost 2.9 kg