Chemické WC Thetford Porta Potti Qube 565E – nová generace mobilních toalet. Tato mobilní toaleta je praktická na výlety, na chalupu nebo pro zlepšení samoobslužnosti pro seniory. Toaleta disponuje novým vylepšených madlem a integrovaným uzávěrem víka. DÁREK: náhradní náplň pro rozklad fekálií Aqua Kem Sachets. Do vyprodání zásob.  Rozměry: 44,8cm (výška) x 38,8cm (šířka) x 45,0cm (hloubka)  Sedací výška: 44,3cm  Barva: bílá  Systém splachování: Elektrický   Kapacita fekální nádrže: 21l  Kapacita... Celý popis

Koupit za 5 923 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Chemické WC Thetford Porta Potti Qube 565E – nová generace mobilních toalet. Tato mobilní toaleta je praktická na výlety, na chalupu nebo pro zlepšení samoobslužnosti pro seniory. Toaleta disponuje novým vylepšených madlem a integrovaným uzávěrem víka.

DÁREK: náhradní náplň pro rozklad fekálií Aqua Kem Sachets. Do vyprodání zásob.

 Rozměry: 44,8cm (výška) x 38,8cm (šířka) x 45,0cm (hloubka)

 Sedací výška: 44,3cm

 Barva: bílá

 Systém splachování: Elektrický 

 Kapacita fekální nádrže: 21l

 Kapacita nádrže na splachování: 15l

 Hmotnost: 5 kg

 Tuto toaletu doporučujeme použít s přípravky na rozklad fekálií (Aqua Kem blue nebo Aqua Kem Sachets), s přípravkem na desinfekci a vůni vody na splachování (Aqua Rinse) a se speciálním toaletním papírem, který se snadno rozkládá (Aqua Soft).

KOMPLETNÍ NABÍDKA THETFORD ZDE 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Thetford
Objem nádrže na odpad 21 l
Objem nádrže se splachovací vodou 15 l
Hmotnost 5,5 kg
Typ přenosné
Hloubka 45 cm
Výška 38.8 cm
Šířka 38.8 cm
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty