Namíchali jsme pro Vás balíček produktů k oblíbeným chemickým toaletám Thetford! Jedná se o balíček WC + potřebné základní chemie pro používání toalety + dárek. Chemické WC Thetford Porta Potti Qube 335 – tato mobilní toaleta je praktická na výlety, na chalupu nebo pro zlepšení samoobslužnosti pro seniory. Toaleta disponuje novým vylepšených madlem a integrovaným uzávěrem víka.  Rozměry: 31,3cm (výška) x 34,2 (šířka) x 38,2cm (hloubka)  Sedací výška: 30,8cm  Barva: bílá  Systém splachování: Pístové... Celý popis

Koupit za 2 400 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Namíchali jsme pro Vás balíček produktů k oblíbeným chemickým toaletám Thetford! Jedná se o balíček WC + potřebné základní chemie pro používání toalety + dárek.

Chemické WC Thetford Porta Potti Qube 335 – tato mobilní toaleta je praktická na výlety, na chalupu nebo pro zlepšení samoobslužnosti pro seniory. Toaleta disponuje novým vylepšených madlem a integrovaným uzávěrem víka.
 Rozměry: 31,3cm (výška) x 34,2 (šířka) x 38,2cm (hloubka)
 Sedací výška: 30,8cm
 Barva: bílá
 Systém splachování: Pístové splachování
 Kapacita fekální nádrže: 10l
 Kapacita nádrže na splachování: 10l
 Hmotnost: 3,3kg

Thetford Rozkladový papír Aqua Soft 6ks -  Speciální, měkký toaletní papír, vhodný pro chemická WC. Lehce se splachuje a rychle rozpouští v odpadní nádrži. Zabraňuje usazování a usnadňuje vyprazdňování odpadní nádrže.
Dvouvrstvý papír.
Balení 6ks.

Thetford Aqua Kem Blue - je vysoce účinná chemikálie pro rozklad fekálií v chemických WC – nyní nově s příjemnou levandulovou vůní. Výborně se doplňuje s AQUA RINSE a Thetford Soft toaletním papírem.  fektivní zdravotní ochranazažene nepříjemné pachyredukuje tvoření plynůpodporuje rozklad fekálie a toaletního papíručistí fekální nádržobjem: 2l.Aqua Rinse Plus – speciálně určeno pro denní použití do splachovací nádrže chemické toalety. Levandulová vůně zajišťuje intenzivní a příjemnou vůni. Tento přípravek dále udržuje splachovací vodu čistou a čerstvou. Zaručuje efektní splachování. Zanechá ochrannou vrstvu v toaletní míse. Zlepšuje celkovou hygienu, zabraňuje usazování nečistot na míse. Promazává těsnění. Obsahuje biologicky rozložitelné látky. Je vhodný do plastových i keramických toaletních mís.
Objem: 1,5l   
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Thetford
Objem nádrže na odpad 10 l
Objem nádrže se splachovací vodou 10 l
Systém splachování pístový mechanismus
Hmotnost 3,3 kg
Typ přenosné
Hloubka 38.2 cm
Výška 30.8 cm
Šířka 34.2 cm
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty