Mysl celého těla dává dohromady zdánlivě nesouvisející objevy z oborů fyziologie, genetiky a kvantové fyziky a přináší rostoucí množství důkazů o tom, že nejen nervové, ale i tělní buňky uchovávají paměť, dodávají informace při genetickém kódování a přizpůsobují se změnám v životním prostředí – což jsou všechno jevy přispívající k mysli a vědomí. Jak dr. Verny ukazuje, buněčná paměť není pouhou abstrakcí, nýbrž řádně vědecky doloženým faktem, jenž může brzy proměnit celé naše chápání paměti.... Celý popis

Koupit za 485 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Mysl celého těla dává dohromady zdánlivě nesouvisející objevy z oborů fyziologie, genetiky a kvantové fyziky a přináší rostoucí množství důkazů o tom, že nejen nervové, ale i tělní buňky uchovávají paměť, dodávají informace při genetickém kódování a přizpůsobují se změnám v životním prostředí – což jsou všechno jevy přispívající k mysli a vědomí. Jak dr. Verny ukazuje, buněčná paměť není pouhou abstrakcí, nýbrž řádně vědecky doloženým faktem, jenž může brzy proměnit celé naše chápání paměti.

 

V knize Mysl celého těla se mezinárodně uznávaný psychiatr dr. Thomas R. Verny pokouší naši představu o mozku a mysli změnit. Brilantně setřídil a představuje nové vědecké výzkumy, které ukazují, že mysl je spojena s každou částí našeho těla, nejen s mozkem.

 

 

 

BRUCE H. LIPTON, Ph.D., o knize MYSL CELÉHO TĚLA

“Nadšeně vám tuto knihu doporučuji, protože vás seznamuje s výsledky moderních vědeckých výzkumů a otevírá vám příležitost překročit obecně přijímaná mylná omezení čímž přispívá ke snaze o celoplanetární zdraví a harmonii.“  

 

 

Převratná syntéza poznatků, 

která posouvá naše chápání vztahu

mezi myslí a mozkem

 a tím, jak obojí souvisí s naším tělem.

 

AUTOR
DR. THOMAS R. VERNY 

Dr. Thomas R. Verny je klinickým  psychiatrem, autorem čtyřiceti sedmi vědeckých prací a osmi knih, mezi něž patří The Secret Life of the Unborn Child (Tajemný život nenarozeného dítěte), která byla vydána v sedmadvaceti zemích. V minulosti vyučoval na Harvardově univerzitě, Torontské univerzitě a dále na York University a St. Mary’s University.

DR. THOMAS R. VERNY má československé kořeny

Narodil se v Bratislavě a emigroval do Kanady v roce 1952, kde nyní žije se svou ženou ve Stratfordu. Thomas je vědec, jež se nebojí jít proti proudu převládajícího vědeckého diskurzu, je to vnitřně pravdivý a odvážný muž, navíc velmi vlídný a laskavý, a takové vzory jsou dnes třeba. Thomas má také opravdu silný životní příběh, kdy z rodné země utíkal s rodiči jako dítě hned dvakrát. Jednou kvůli nacistům a podruhé kvůli komunistické diktatuře.  

 

 

 

 

 

Dr.Thomas Verny na Hausbotu Petra Horkého

Tajný život nenarozeného dítěte, nová kniha Mysl celého těla, návštěva České republiky a další zajímavá témata v online rozhovoru Petra Horkého.  

 

 
Zobrazit více

Parametry

Nakladatelství Bohemica Books
Autor Thomas R. Verny
Počet stran 320
Výrobce Bohemica Books
Vazba vázaná
Jazyk české
Váha 586 gramů
ISBN 978-80-908763-1-6
Zobrazit více parametrů